Twin İngiltere Dil Okulları

London (Greenwich), Eastbourne ve Dublin’de merkezleri bulunan Twin’de Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve IELTS Hazırlık kursları verilmektedir.

Twin English Centre

London (Greenwich), Eastbourne ve Dublin’de merkezleri bulunan Twin’de Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve ELTS Hazırlık kursları verilmektedir. Ayrıca 8-18 yaş arası öğrencere Yaz Kursları da düzenlemektedir.

Londra’da Greenwich bölgesinde yer alır ve şehir merkezine yaklaşık 40 dk uzaklıktadır. Greenwich’in kendisi önemli ve tarihi bir lokasyon olması sebebiyle öğrenciler burada kaliteli zaman geçirebilmektedirler. Buyuk ve modern bir kompleks olan Greenwich Centre’da yer alan Twin Londra okulu ogrencieri, binada bulunan buyuk ve donanimli fittness merkezi ve havuzdan indirimli olarak yaralanma sansina da sahiptir.

Twin Eastbourne (1)

Eastbourne okulu ise daha nezih ve sicak bir ortamda Ingilizce ogrenmek isteyen ogreniler icin idealdir. Londra’nin guneyinde bulunan tam bir Ingiliz kasabasi olan Eastbourne Ingiliz ailerle pratik yapmak icin de ideal bir lokasyondur. Twin Eastbourne okulu 10 donumluk bir arazide kurulmus, bunyesinde tenis kortlari ve buyuk bir yemekhane ve 25 sinif bulunan buyuk bir okuldur. Okul binasinda ust katlarda 16 yas alti ogrenciler icin yatakhanler de mevcuttur.

Hemen Arayın! Danışmanlarımız Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmetini Sağlasın. Hem de Ücretsiz!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer