Stafford House Kanada Dil Okulları

Kanada Dil Okulları arasında son yıllarda en hızlı büyüyen ve okulların fiziki koşullarına yatırım yapan okul Stafford House dil okuludur.

Stafford House Kanada dil okulları fiyat listesi

 31 mart 2020’ye kadar kayıt olarak  % 25 indirim avantajından faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için danışmanlarımıza ulaşın.

Cambridge Education Group markası

Cambridge Education Group’a ait bir dil okulu olarak çalışan Stafford House’un Kanada’da Toronto ve Calgary olmak üzere 2 okulu bulunmaktadır

Kanada’nın en popüler şehirlerinden biri olan Toronto’da bulunan şubesinde Genel İngilizce, Sınav Hazırlık, Bire Bir Derslerle birlikte Profesyonel Sertifika programları adı altında kısa süreli Marketing, Project Management ve Business Management programları da sunulmaktadır. Öğrenciler bu sertifika programlarını tek tek alabildikleri gibi birbirinin ardına da sıralayıp hepsini de alabilirler

stafford house kanada dil okullari (2)

Konaklama seçenekleri olarak aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri sunmaktadır. Aktif bir sosyal aktivite programı bulunan Stafford House, öğrenci memnuniyet oranı en yüksek dil okullarından biridir.

Hemen Arayın! Danışmanlarımız Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmetini Sağlasın. Hem de Ücretsiz!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer