Stafford House İngiltere Dil Okulları

İngiltere Dil Okulları arasında son yıllarda en hızlı büyüyen ve okulların fiziki koşullarına yatırım yapan okul Stafford House dil okuludur.

Cambridge Education Group markası

adı altında faaliyet gösteren Stafford House, ilk olarak Canterbury şehrinde eğitim vermeye başlamıştır.

Tarihi dokusu ve katedraliyle ünlü Canterbury gerçek İngilizlerin yaşadığı bir ortamda İngilizce eğitimi almak isteyen öğrenciler için çok iyi bir tercih olabilir.

Stafford House daha sonra Londra, Brighton ve Cambridge okullarını açmış ve bu okulları çok kısa sürede İngiltere’de dil eğitimi için en iyi alternatifler arasına sokmuştur. Stafford House dil okullarının tamamında okula yürüyüş mesafesinde yurt imkanları da mevcuttur. (Londra’da kısa bir metro mesafesindedir) Stafford House’un ayrıca Amerika ve Kanada’da da okulları mevcuttur.

Akademik yapıyı çok iyi bilen ve her sene binlerce öğrenciye lise ve üniversite hazırlık eğitimi sunan Cambridge Education Group bünyesinde olmasının bir artısı da akademik eğitime çok önem vermesi ve ders programlarının çok bilinçli olarak hazırlanmasıdır.

stafford-house-school-0

Stafford House İngiltere dil okullarının tamamında Genel ve Yoğun İngilizce yanında tam zamanlı IELTS hazırlık ve İş İngilizcesi programları mevcuttur. Londra okulunda sunulan flex programı ise daha düşük maliyetle haftalık 20 derslik programı almanızı sağlar. Bu programın tek farkı derslerin bazı haftalar sabah; bazı haftalarda ise öğleden sonra olabilmesidir.
Stafford House Londra ve Brighton okullarında ayrıca 4 haftalık Business Management, Marketing ve Project Management sertifika programları da sunulmaktadır.

Hemen Arayın! Danışmanlarımız Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmetini Sağlasın. Hem de Ücretsiz!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer