St Giles International Kanada Dil Okulu

St Giles Vancouver Education Quality Assurance onaylıdır ve 3 kuşaktır bir aile firması oluşuyla gurur duyar.

ST.GILES INTERNATIONAL

Dünyanın en köklü ve kaliteli İngilizce dil kurslarından birisidir.Günümüzde İngilizce eğitimi almak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği okullardan biri olan St Giles’ın Kanada’daki dil okulu Vancouver’da bulunmaktadır

İlk St Giles okulu 1955 yılında İngiltere’nin Londra şehrinde kurulmuştur. St Giles’ın ayrıca İngiltere’de Brighton, Eastbourne ve Cambridge’de, Amerika’da ise New York’da merkezleri bulunur .
St Giles Vancouver’ın sehir mekezinde bulunan binasında 17 derslik bulunur. Diğer dil okullarına göre okulda dil eğitimi alan öğrencilerin yaş ortalaması daha yüksektir. Ortalama yaş bu merkezde 30’dur, sınıf mevcudu ise 10’dur.
Okulda sunulan programlar;
Genel İngilizce Programı (20 ders ve 28 ders seçeneği)
IELTS, TOEIC ve TOEFL Hazırlık
Platinum İngilizce Programı (maksimum 5 kişilik sınıflarda, profesyoneller ve yöneticilere eğitim veren özel merkez)
Üniversite Hazırlık Programı
30 Yaş Üstü Genel İngilizce Programı

StGiles_Vancouver_1

Öğrenciler genellikle Kanada’lı ailelerin yanında tek kişilik odada, sabah ve akşam yemekleri dahil olacak şekilde konaklamayı tercih ederler. Aileler okula toplu taşıma ile 30-60 dakika uzaklıktadır. Yurtta kalmayı tercih eden öğrenciler için okula 15 dakika yürüme mesafesinde YMCA yurdu, 25 dakikda yürüme mesafesinde GEC Viva Tower Residence ve otobüs ile 30 dakika uzaklıkta APT Living Residence seçenekleri bulunmaktadır.

Hemen Arayın! Danışmanlarımız Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmetini Sağlasın. Hem de Ücretsiz!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer