St Giles International İngiltere Dil Okulları

ST.GILES INTERNATIONAL dünyanın en köklü ve kaliteli İngilizce dil kurslarından birisidir. St Giles İngiltere dil okulları British Council onaylı ve English UK üyesidir ve 3 kuşaktır bir aile firması oluşuyla gurur duyar.

ST.GILES INTERNATIONAL

dünyanın en köklü ve kaliteli İngilizce dil kurslarından birisidir.

Günümüzde İngiltere’de dil eğitimi veya Amerika’da İngilizce eğitimi almak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği okullardan biri olan St Giles’ın İngiltere’de Londra merkez ve Londra Highgate, Brighton, Cambridge ve Eastbourne’de olmak üzere 5 dil okulu bulunur. İlk St Giles okulu 1955 yılında İngiltere’nin Londra şehrinde kurulmuştur. St Giles’ın ayrıca Kanada’nın Vancouver şehrinde de bir okulu mevcuttur.

St Giles İngiltere dil okulları British Council onaylı ve English UK üyesidir ve 3 kuşaktır bir aile firması oluşuyla gurur duyar.

st giles0

St Giles Eastbourne ve HIghgate okullarinda yıl boyunca 14 -17 yaş grubuna yönelik İngilizce dil eğitimi imkanı sunmaktadır. St Giles Londra şehir merkezi, Highgate ve Brighton okullarında genel ve yoğun İngilizce için standard kurslar dışında ayrıca iş adamlarına yönelik platinum kurslar da sunulmaktadır. Platinum kurslar 3-4 kişilik gruplarda eğitim alma imkanı sağlar. St Giles aynı zamanda teacher training kursları (CELTA , TESOL) ve teacher refreshing kursları konusunda da deneyimli ve tercih edilen bir okuldur.

Hemen Arayın! Danışmanlarımız Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmetini Sağlasın. Hem de Ücretsiz!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer