OHC Kanada Dil Okulları

Oxford House College’in Kanada’da 3 ayrı şehirde merkezleri bulunur.

OHC Kanada

Toronto, Vancouver ve Calgary’de bulunan okullarda derslerin işleyişi ders kitabı değil tema tabanlıdır

bu da öğretmenlere dil becerilerini öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına göre uyarlama fırsatı sunarken çok daha fazla konuyu kapsayacak hale getirir. Sonuç olarak, öğrenciler sınıf dışında kullanabilecekleri gerçek bir dil edinirler. Okul sonrası etkinliklerin çoğu haftalık temalara göre planlanmaktadır, bu nedenle öğrenme sınıf dışında da devam eder. Merkezlerin maksimum sınıf mevcudu 16’dır.
OHC Toronto dil okulu 1872’de inşa edilmiş, pek çok devlet başkanına ev sahipliği yapmış ve Humewood Sanat Galerisi olarak hizmet vermiş Blake Mansion olarak bilinen binada eğitim vermektedir.  Bugün, bu muhteşem Viktorya dönemi mimari şaheseri OHC öğrencilerinin İngilizce eğitim gördüğü yerdir. Şehir merkezinde bulunan okul, Wellesley metro istasyonuna, Eaton’s Center’a ve CN Kulesi’ne 10 dakika yürüme mesafesindedir. 25 sınıftan oluşan merkezde ortalama sınıf mevcudu 12’dir.
OHC Vancouver dil okulu, şehir merkezindeki  Gastown bölgesinde yer alır. 7 sınıftan oluşan merkezde ortalama sınıf mevcudu 10’dur.
OHC Calgary dil okulu şehrin alışveriş ve eğlence bölgesinin kalbinde iki katlı bir binanın birinci katında yer almaktadır. 8 sınıftan oluşan merkezde ortalama sınıf mevcudu 8’dir.

 

OHC_toronto_1

Okulda sunulan programlar; Genel Ingilizce (haftada 15 saat, 20 saat ve 30 saatlik ders seçenekleri), İş İngilizcesi Programı, IELTS Hazırlık, Cambridge Sınav Hazırlık Programı ve CELTA (sadece Toronto’da)

Tüm merkezlerde aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri bulunur.

Hemen Arayın! Danışmanlarımız Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmetini Sağlasın. Hem de Ücretsiz!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer