LSI Kanada Dil Okulları

Dünyanın bir çok bölgesinde okulu bulunan LSI, Kanada’da  Toronto ve Vancouver’da şubeleri bulunmaktadır

Dünya genelinde 1965’den beri pek çok ülkede dil eğitimi sunan LSI’in

İngiltere, Amerika, Kanada, Yeni Zellanda ve Avustralya’da İngilizce; Fransa’da Fransızca ve İsviçre’de Almanca dil okulları bulunmaktadır.

Toronto okulu Rosedale’de sakin ve merkeze yakın bir bölgede yer almaktadır. Vancouver’da ise şehrin tam merkezinde yer alır. Toronto 16 sınıf ve Vancouver’da 12 sınıf kapasiteli okullarında öğrencilere sıcak bir ortam sağlamaktadır. Eğitim kalitesi açısından üst sıralarda yer alan LSI’ın Amerika, İngiltere, Avustralya ve Yeni Zelanda da dahil olmak üzere daha bir çok ülkede dil okulları bulunmaktadır. İngilizce dil eğitimi veren tüm okullarında Genel İngilizce, Sınav Hazırlık ve İş İngilizcesi kursları verilirken  bazı okullarında bunalra ek olarak 18 yaş altı öyleciler için de Yaz Kursları sunmaktadır.

LSI Vancouver dil okulu (6)

Konaklama konusunda Aile yanından Yurt veya rezidans seçenekleri gibi fazla alternatifler sunar. Ulaşım konusunda sıkıntı yaratmayacak merkezlerde yer alır. Okul, öğrencilerin sosyallemesine yardımcı olmak amacıyla her hafta bir çok sosyal aktivite düzenlemektedir.

Hemen Arayın! Danışmanlarımız Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmetini Sağlasın. Hem de Ücretsiz!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer