LSI İngiltere Dil Okulları

Dünya genelinde 1965’den beri pek çok ülkede dil eğitimi sunan LSI’in İngiltere, Amerika, Kanada, Yeni Zellanda ve Avustralya’da İngilizce; Fransa’da Fransızca ve İsviçre’de Almanca dil okulları bulunmaktadır.

Dünya genelinde 1965’den beri pek çok ülkede dil eğitimi sunan LSI’in

İngiltere, Amerika, Kanada, Yeni Zellanda ve Avustralya’da İngilizce; Fransa’da Fransızca ve İsviçre’de Almanca dil okulları bulunmaktadır.

LSI dil okulları bulundukları şehrin en merkezi konumlarında yer alırlar ve modern ve teknolojik sınıflarıyla aile ortamını birleştiren bir konsept sunarlar.

LSI İngiltere okullarında haftalık 20, 24 ve 30 derslik alternatiflerle genel İngilizce programları sunulmaktadır. Öğrenciler 24 ve 30 derslik programlarda elektif ders olarak İş İngilizcesi veya IELTS/TOEFL hazırlık eğitimi alabilirler.
LSI’in Londra merkez okulu ünlü Soho bölgesinde- Goodge Street’te bulunur. Londra’nın her yerinden ulaşım imkanının çok kolay olduğu bu okulda öğrenciler daha çok okulun ayarladığı yurtlar veya kendi konaklamalarını tercih etmektedir.Londra’nın en nezih semtlerinden Hampstead bölgesinde bulunan Londra Hampstead dil okulu ise kaliteli aile yanı konaklamalarıyla da dikkat çekmektedir.

lsi 0

LSI Hampstead okulunda ve Brighton okulunda yaz döneminde aileleriyle beraber gelmek isteyen 6-11 yas grubu çocuklar için family programları da sunulmaktadır.

LSI aynı zamanda akademik amaçlı öğrencilerin en çok tercih ettiği şehir olan Cambdirge ve Londra’ya trenler 50 dk mesafedeki sahil şehri Brighton’da da dil okullarına sahiptir. Bu şehirde okula yakın mesafelerde ve okulun deneyimli ekibi tarafından ayarlanan homestay konaklamalar gönül rahatlığıyla seçilebilir.

Hemen Arayın! Danışmanlarımız Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmetini Sağlasın. Hem de Ücretsiz!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer