Kings Education – İngiltere

Kings Education dil okulları, 1957 yılından beri İngiltere dil okulları arasında en kaliteli seçeneklerden biri olarak on binlerce öğrencinin tercihi olmuştur.

İngiltere’de Londra, Oxford, Bournemouth ve Brighton şehirlerinde hem dil eğitimi hem de üniversite hazırlık programları sunan Kings’te eğitmenlerinin tümü en az DELTA, CELTA veya MA in TESOL sertifikalarından birine sahiptir. Kings, verdiği nitelikli İngilizce eğitimini sosyal aktivitelerle zenginleştirmekte, bu sayede öğrencilerinin genel kültür seviyelerini yükseltirken İngilizce pratik yapmalarını da sağlamış olmaktadır. Kings şubelerinin tümünde aile yanı konaklama dışında özel yurtlar veya öğrenci evlerinde konaklama sunulur ve bu konaklamalara yalnızca 15-20 dakika yürüyüşle  ulaşmak mümkündür. Kings okulları İngiltere’de uzun süreli dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için özel imkanlar da sunmaktadır. Bunların en önemlisi 6 ay üzerinde eğitim alacak öğrencilere mutlaka yürüyüş mesafesinde aile yani konaklama ayarlanmasıdır.

İngilizce eğitimini teknoloji ile birleştiren Kings eğitim portal, İnteraktif ve ferah sınıflar,  Ücretsiz Wi-Fi erişimi okulların belli başlı özellikleridir. Kings bünyesinde Genel ve Yoğun İngilizce dışında IELTS Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, İngilizce ve Sanat gibi programlar alınabilir.

Kings Oxford okulu IELTS sınav merkezi olmasının yanında sunduğu yoğun IELTS Express programı ile de sınav hazırlanan öğrenciler için mükemmel bir seçenek olmaktadır.

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer