KAPLAN Kanada Dil Okulları

En popüler büyük zincir dil okulları arasında sayılan Kaplan dil okullarının Kanada’da Toronto ve Vancouver olmak üzere 2 şubesi bulunmaktadır

KAPLAN International Tecrubesi

İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ve İrlanda’da İngilizce eğitimi sunan onlarca şubesi bulunan KAPLAN ayni zamanda sınav hazırlık ve üniversite hazırlık programları konusunda da uzmandır.

Ders seçeneklerini haftada 20 derslik standart program, 20 derslik standart programa ek olarak 7 ders self study (öğretmen kontrolünde) veya 28 ders + 7 ders self study şeklinde sunar.Genel İngilizce, Sınav Hazırlık ve İş İngilicesi programlarını sunarken aynı zamanda üniversite yerleştirme programları da (Pathways) sunmaktadır. Kaplan gibi bir okul ile bir çok üniversiteye öğrencilerin yerleştirmeleri İgiltere, Amerika ve Avustralya’nın yanı sıra Kanada’da da Pathway programları ile yapılmaktadır. Bir çok üniversite ve kolejle anlaşması olan Kaplan, üniversite yerleştirme konusunda tüm dünyada olduğu gibi Kanada’da da oldukça iyidir.

Kaplan_ingiltere_Dil_Okullari0

Özellikle sınav hazırlık programları konusunda uzman okulların başında gelen bir okuldur. Ayrıca sosyal aktivite açısından da oldukça aktif bir okuldur. Kaplan, bulunduğu şehirlerin merkezi yerlerinde konumlanmış olduğu için kafe, restoran, alı-veriş merkezi gibi öğrencilerin ihtiyaç duyacakları her türlü şeye rahatça ulaşabilmelerini sağlamaktadır.

Hemen Arayın! Danışmanlarımız Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmetini Sağlasın. Hem de Ücretsiz!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer