EC English İngiltere Dil Okulları

EC English; İngiltere’de Londra, Cambridge, Oxford, Brighton, Bristol ve Manchester şehirlerinde yer alır. Yurtdışında İngilizce eğitim almak isteyen öğrencilerin rahatlıkla tercih edebileceği ve yıl boyunca yaptıkları promosyonlarla da bütçenize uygun olacak fiyatlar sunan kaliteli bir dil okuludur,

EC English deneyimi

Dünyanın en büyük dil okulu merkezi olan EC English’in İngiltere, Malta, Amerika, Kanada, Avustralya ve İrlanda’da farklı şehirlerde çok sayıda merkezi bulunmaktadır.

Tüm EC English merkezlerinin ortak özellikleri İngilizce dil eğitimini daha anlaşılır ve kolay hale getirmek için en son teknolojik olanakları, elektronik akıllı tahtalar, dil laboratuvarları gibi araçları okullarında sunmalarıdır. EC English merkezlerinde ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.

EC’nin tüm merkezlerinde homestay konaklama yanında çeşitli öğrenci evleri veya yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.

ecenglish

EC English okullarında Genel ve Yoğun İngilizce eğitimi dışında İş İngilizcesi ve IELTS hazırlık kursları da sunulmaktadır. EC Londra okulu ise 30 yaş üzeri İngilizce eğitimi almak isteyenler için çok iyi bir seçenektir. Bu okulda 30 yas ve üzeri öğrenciler farklı sınıflarda eğitim alırken kendi yaşıtlarıyla sosyalleşme ve İngilizce Pratik etme şansına sahip olurlar. EC English okullarının tamamı British Council onaylı ve English UK üyesidir.

Hemen Arayın! Danışmanlarımız Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmetini Sağlasın. Hem de Ücretsiz!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer