ILAC – Kanada Dil Okulu

Kanada’nın en dinamik ve tanınan okullarından olan ILAC’ın Toronto ve Vancouver şehir merkezlerinde iki okulu bulunmaktadır.

ILAC bünyesinde öğrenciler sadece derste değil, okulun zengin sosyo -kültürel aktiviteleri sayesinde ders dışında da İngilizcelerini geliştirirler. ‘Don’t be shy’ felsefesiyle tüm öğrenciler çekinmeden bu sosyal ortamda bulunmaya ve İngilizce konuşmaya teşvik eder. ILAC modern ve butik otelleri andıran yapısı, modern sınıfları, dinamik ders programı ve öğrencilere her an yardımcı olmaya hazır uluslararası çalışanlarıyla yurtdışı eğitim dünyasının pek çok önemli ödülünü kazanmış bir dil okuludur.

UNESCO tarafından dünya üzerinde yaşanacak en iyi şehir seçilen Toronto’da ki ILAC dil okulu şehrin tam merkezindedir ve tüm toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesindedir. Okul çevresinde birçok restoran, mağaza, gece kulübü, bar, tiyatro, sinema ve kafeler bulunmaktadır.

ILAC Toronto modern donanıma sahip 50 sınıflık bir binada eğitim vermektedir. Öğrencileri Kanada’nın en büyük kütüphanesi ve İngilizce araştırma merkezinden de ücretsiz yaralanabilmektedir.

Kanada’da ki en ılıman iklime sahip, eşsiz doğası ile bir liman kenti Vancouver’da ki ILAC okulu ise 2005 yılında açılmıştır. Şehir merkezinin ortasında 30 sınıflık modern binasıyla öğrencilerine hizmet vermektedir.

ILAC Toronto ve Vancouver okulları, ücretsiz internet bağlantısı, öğrenci kafeteryaları ve dinlenme salonları ,TOEFL çalışmalarının da dahil olduğu İngilizce dil laboratuvarları, modern ve merkezi binaları gibi özelliklerinin yanı sıra ETS onaylı TOEFL IBT merkezleridir. Okulun akademik danışmanlık departmanı her sene yüzlerce öğrencinin Kanada üniversite ve kolejlerine yerleşmesinde yardımcı olmaktadır. ILAC’ın birçok kolej ve üniversite ile TOEFL veya IELTS skoru almadan geçiş anlaşması mevcuttur. Bu kapsamda ILAC’te belirli bir seviyeyi bitiren öğrenciler Kanada üniversite eğitimi için İngilizce sınavlarından muaf tutulurlar.

Konaklama olarak ILAC her iki merkezinde de öğrencilerine aile yanı, yurt, otel, mobilyalı oda veya apartman daireleri şeklinde alternatifler sunmaktadır. Hem farklı bir ülkeye ve kültüre adapte olabilmenize yardımcı olacak hem de İngilizce pratik yapmanızı sağlayacak aile yanı konaklama genellikle en çok tercih edilen konaklama çeşididir.

Hemen Arayın! Danışmanlarımız Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmetini Sağlasın. Hem de Ücretsiz!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer