Greenwich Management College

Avustralya’nın kaliteli butik okulu Greenwich College , B1 ve B2 düzeyinde İngilizce seviyesine sahip olan örencilere mesleki eğitim alma ve eğitimleri sırasında Avustralya’da çalışma imkanı sunmaktadır.

Greenwich Management College Sertifika Programları

İngilizce seviyenizi ilerletirken aynı zamanda mesleki eğitim almak ve çalışmak istiyorsanız Avustralya'da bunları sağlayabilecek en iyi adres Greenwich Management College olacaktır.

Avustralya eğitim sisteminin standart bir parçası olan Certificate III, Certificate IV, Dipoloma ve Advanced Diploma programlarından en popüler olan pazarlama- işletme ve proje yönetimi seçeneklerini alabileceğiniz Greenwich Management College, şehir merkezlerindeki modern kampüslerinde eğitim sunmaktadır. Sydney’de ünlu Pitt Street kampüsü yanında North Sydney kampüsü de mevcuttur. Melbourne’de ise ünlü Flinders Street’de yer alan kampüsü öğrencilere şehrin kalbinde eğitim alma ve eğitim dışında kalan zamanlarını çalışarak geçirme şansı verir.

Avustralya’da sertifıka programı öğrencileri eğitim süreleri sırasında haftada 20 saat part-time çalışma iznine sahip olurlar. Greenwich Mangement College’de dersler 6 haftalık dönemler halinde sunulur ve her dönem arası 2 hafta tatil vardır. Bu tatil dönemlerinde örenciler full time çalışabilirler.

Hemen Arayın! Danışmanlarımız Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmetini Sağlasın. Hem de Ücretsiz!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer