Eurocentres İngiltere Dil Okulları

European Framework level sisteminin de kurucu ve belirleyicisi olan Eurocentres dil okullari egitimi ciddiye alan ogrenciler icin dogru adestir.

Eurocentres Tecrube ve liderligi

İlk kez 1948 yılında Bournemouth’da kurulan Eurocentres’ın günümüzde İngiltere’de Bournemouth, Brighton, Cambridge ve Londra olmak üzere toplam 4 okulu mevcuttur.

Okul Migros tarafından bir vakıf okulu olarak kurulmuş ve uzun seneler dil eğitimi alanında öncü ve lider bir pozisyonda kalmıştır. Yakın zamanda özel bir kuruma satılan Eurocentres okulları su anda herkes tarafından İngilizce seviyelerini belirtmek için kullanılan European Framework level sisteminin de kurucu ve belirleyicisi olmuştur.

Eurocentres İngiltere okullarında haftalık 20, 25 ve 30 derslik alternatiflerle genel İngilizce programları sunulmaktadır. Ayrıca tam zamanlık IELTS hazırlık kursları ve Cambridge sınav hazırlık programları da tüm İngiltere okullarında alınabilir.

eurocentres0

İş İngilizcesi programları haftalık 25 veya 30 derslik program içinde haftada 5 veya 10 İş İngilizcesi dersi şeklinde düzenlenmektedir. Eurocentres İngiltere dil okullarının tamamı IELTS sınav merkezidir. (Bournemouth haric) European Framework level sisteminin de kurucu ve belirleyicisi olmuştur.

Hemen Arayın! Danışmanlarımız Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmetini Sağlasın. Hem de Ücretsiz!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer