ELC Bristol İngiltere Dil Okulları

The English Language Centre Bristol dil okulu 1969 yılından beri bir aile firması olarak hizmet vermektedir. Güney İngiltere’nin Londra’dan sonra en büyük şehri olan Bristol iki büyük üniversiteye ev sahipliği yapan modern ve hareketli bir şehirdir.

The English Language Centre Bristol dil okulu

1969 yılından beri bir aile firması olarak hizmet vermektedir. Güney İngiltere’nin Londra’dan sonra en büyük şehri olan Bristol iki büyük üniversiteye ev sahipliği yapan modern ve hareketli bir şehirdir.

İngiltere’nin en yaşanabilir şehirlerinden olan Bristol, Londra’ya trenle 1 saat 40 dk mesafededir.
ELC Bristol okulu University of Bristol kampüsünün çok yakınında yer almaktadır ve öğrenciler yaz döneminde üniversitenin yurtlarında konaklayabilirler. Yaz dışındaki zamanlarda ise kaliteli aile yanı konaklama veya öğrenci evleri sunulmaktadır. ELC Bristol’de konaklamaların çok büyük kısmı okula yürüyüş mesafesindedir.

ELC Bristol 0

Sadece 16 yas üzeri öğrencilerin kabul edildiği ELC Bristol dil okulunda minimum ders saat haftalık 28 derstir. Öğrenciler seviyelerine göre Genel İngilizce yanında İş İngilizcesi, IELTS hazırlık gibi programları elektif ders olarak alabilirler.

Hemen Arayın! Danışmanlarımız Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmetini Sağlasın. Hem de Ücretsiz!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer