ELC Brighton ve Eastbourne İngiltere Dil Okulları

The English Language Centre bir vakıf olup ELC Brighton, Eastbourne (Eastbourne School of English) ve yakın zamanda da English in Chester isimli butik okulları yönetmektedir.

The English Language Centre bir vakıf olup

ELC Brighton, Eastbourne (Eastbourne School of English) ve yakın zamanda da English in Chester isimli butik okulları yönetmektedir.

ELC Brighton dil okulu 1880’lerden kalma tarihi ve özel mimariye sahip bir binada hizmet sunar. Okul Londra’ya trenle 50 dk mesafede bulunan Brighton şehrinin Howe bölgesindedir. Kaliteli homestay konaklama yerleştirmelerini okul bünyesinde çalışan görevliler yapmaktadır. Haftada 25 ve 30 derslik Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve IELTS hazırlık programları sunulan okulda minimum yas 16’dir.
Eastbourne okulu ise yine 1939 yılından beri var olan bir okuldur ve şehir merkezinde 22 sınıflık büyük bir binada hizmet verir. Yas grubu daha küçük olan öğrenciler (16-19) ve 35 yas üzeri olup biraz daha dingin bir İngiliz kasaba hayatında İngilizce öğrenmek isteyenler için çok ideal bir seçenektir.

ELC Brighton ve Eastbourne 0

ELC Brighton ve Eastbourne okullarında IELTS hazırlık dışında İngilizce öğretmenleri için de kısa süreli programlar mevcuttur.

Hemen Arayın! Danışmanlarımız Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmetini Sağlasın. Hem de Ücretsiz!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer