CATS Academy Boston

Kuruluş Yılı: 1999

Yer : Boston, Washington

Web Sitesi: https://www.catsacademyboston.com/

Okul tipi : Özel

Yaş Aralığı: 14-18

Öğrenci Sayısı: 400

CATS Academy Boston, öğrencilerine son teknoloji bir kampüsde geleneksel Amerikan yatılı okul deneyim ve değerlerini yaşatmaktadır. Ana bina, yaratıcı bağımsız düşünceyi geliştirmek ve beslemek için olağanüstü alanlar sunmaktadır.

Yılda 150’den fazla üniversitenin ziyaret ettiği kampüsün Boston merkeze uzaklığın sadece 20 dakika’dır. 20 dönümden fazla alana sahip olan okul: 6 dil laboratuvarı, 9 laboratuar, 7 müzik odası, 3 sanat stüdyosu, ‘Kara Kutu’ olarak bilinen deneysel bir tiyatro alanı, geniş bir çalışma alanı dahil 43 sınıf ve öğrenci salonu, bir iş laboratuvarı ve bir moda laboratuvarı’ndan oluşmaktadır.

Sunulan Programlar: AP programı (Teknik Tiyatro, Görsel Sanatlar, Müzik, İnovasyon Akademisi, Stüdyo Sanat: 2 Boyutlu Tasarım, Çizim, Sanat Tarihi, İstatistik, Bilgisayar Bilimi, Biyoloji, Kimya, Çevre Bilimi, Fizik, Makro-ekonomi, Mikro-ekonomi, ABD Tarihi, Fransızca Dili ve Kültürü, İspanyolca Dili ve Kültürü, İletişim İngilizcesi, Dünya Tarihi, Oyun Teorisi, Genetik, Biyomekanik, Soğuk Savaş, Piyano, Tiyatro Prodüksiyon, Koro, Müzik İşletmesi, Müzik Teknoloji & Prodüksiyonu, Tekstil Dizayn, Moda, Robotik, Yazılım Mühendisliği)

 

Ders Dışı Aktiviteler & Hafta sonları: Sanat Toplumu, Bant, Satranç Kulübü, Koro, Dans Takım, Film &Fotoğrafçılık Kulübü, Küresel Toplum, İnsanlık için Doğa,  Anahtar Kulüp, Latin Kulübü, Ulusal Onur Topluluğu, Haber Ağı, Gazete Kulüp, Robotik, İspanyolca Kulübü, Konuşma ve Münazara Kulübü

Kabul Şartlar: İngilizce Testi, Transkript

Başvuru Tarihleri: N/A

Program Ücretleri:

Başvuru Ücreti: $300

Yıllık Ücret: $

*Yıllık ücrete dahil olanlar; eğitim, tam pansiyon yurt konaklama, aktivite ve bazı geziler,

Konaklama:

Tüm yatılı konaklama yerleri kampüs alanındadır. Odalar tercihlere göre tek ya da paylaşımlıdır. 449 adet tek ve ortak odalı 5 rezidans bulunmaktadır. Her rezidansın arkadaşlarınızla bir araya gelip dinlenebileceğiniz bir sosyal alanı vardır.

Öğrenci Görüşleri:

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer