Castelldefels School of Social Sciences (C3S)

Kuruluş Yılı: 2014
Yeri: Barselona
Web Sitesi: https://www.csss.es/

Okul Tipi: Özel

Öğrenci Sayısı: 100

Yaklaşık 100 öğrencine butik bir hizmet veren Castelldefels School of Social Sciences (C3S), 2014 yılında kurulan ve İspanya Eğitim Bakanlığı’na kayıtlı özel bir işletme okuludur. Kurum, en iyi üniversitelerle ortaklaşa geliştirilen Diploma ve Dil Programları dahil akademik kurslar vermek üzere akredite edilmiştir.

C3S, dünyanın dört bir yanından başvuran öğrencilere, Barselona’nın kalbindeki kampüsünde yenilikçi üniversite diplomaları alabilmeleri için akademik mükemmellik sunmaya çalışmaktadır. Öğrencilerine kültürlerarası çeşitliliği ve yenilikçi öğretim tarzlarından yararlanabileceği dinamik bir uluslararası ortamda büyüme ve gelişme için çok sayıda fayda ve fırsat sunmaktadır. C3S Business School’u farklı kılan başlıca özellik; farklı bakış açılarının, kültürel geçmişlerin ve sonuç odaklı öğretim biçimlerinin birbirleriyle harmanlamasıdır. C3S öğrencileri çeşitli sektörlerdeki profesörler ve profesyonel uzmanlar tarafından özenle yönlendirildiği ve rehberlik edildiği canlı bir akademik uluslararası ortamı yaşama fırsatı elde etmektedirler.

Öğrencileri, Avrupa’nın göbeğinde ve dünyanın ilgi odağı olan şehirlerinden bir tanesi, Barselona’da çok uygun fiyatlara eğitim alıp yaşayabilmektedirler. Trinity College London ile ortaklaşa çalışan C3S, öğrencilerine İngiliz diploması sağlamaktadır ve bu diploma İngiltere maliyetlerinin sadece 1/3’ne mal olmaktadır. Aynı zamanda öğrencinciler yasal olarak part time çalışma hakkına sahip olurken, 1800€’ya kadar ücretli staj yapma imkanı da elde edebilmektedir.

*Bölümler:

**Lisans: Turizm & Otelcilik Yönetimi, İşletme Yönetimi

**Yükseklisans: Stratejik Yönetim ve Liderlik, İşletme Yönetimi Master Programı (MBA)

**Diploma Programları: Stratejik Yönetim ve Liderlik, Turizm ve Otelcilik Yönetimi, Sağlık ve Sosyal Bakım Yönetimi, İşletme Yönetimi

*Konaklama:
Konaklama dahil tüm yaşam giderleri ortalama aylık 300-500€ arası değişmektedir.

*Yıllık Program Ücretleri:
**Diploma ve Lisans Programları: €5.000
**Yüksek Lisans Programları: €6.000
**MBA: €9,000
**Online Lisans Programları: €4.000
**Online Master Programları: €5.000

C3S’DEN GÜNCEL BİLGİLER

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer