British Study Centres İngiltere Dil Okulları

İngiltere’nin köklü ve ödüllü okullarından biri olan British Study Centres’in Londra, Brighton, Oxford, Manchester, Edinburgh ve York okullarında Genel İngilizce yanında İş İngilizcesi ve IELTS/TOEFL hazırlık programları da mevcuttur.

İngiltere’nin köklü ve ödüllü okullarından biri olan British Study Centres’in

Londra, Brighton, Oxford, Manchester, Edinburgh ve York okullarında Genel İngilizce yanında İş İngilizcesi ve IELTS/TOEFL hazırlık programları da mevcuttur.

Ayrıca tüm şubelerinde çeşitli teacher training kursları da sunulmaktadır.

Londra okulu şehir merkezinde Bloomsbury’de bulunur ve Covent Garden, British Museum, Holborn gibi Londra’nın en turistik ve canlı noktalarına yürüyüş mesafesindedir.
Londra’ya 50 dk tren mesafesinde yer alan Brighton okulu Howe bölgesinde olup en büyük merkezlerinden birisidir. Okula yürüyüş mesafesinde homestay ve öğrenci evleri tercih edilebilir.
Oxford okulu şehir merkezinde olup akademik bir cevrede İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için ideal bir noktadadır.

British Study Centres 0

Kuzey’in en büyük ve haraketli şehri Manchester dil okulu ise oldukça merkezi bir konumda yer alır.
Turistik, festivalleri ve eğlenceli/gürültülü nüfusu ile tanınan Edinburgh ve yine İngiltere’nin orta bölgelerinde yer alan tarihi, sıcak ve misafirperver şehir. York okulları ise daha az Türk öğrenci bulunan bir bölgede eğitim almak isteyen öğrenciler için idealdir.

Hemen Arayın! Danışmanlarımız Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmetini Sağlasın. Hem de Ücretsiz!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer