Moyles Court School


Bir bakışta


Yaş aralığı :08 – 16
Kuruluş Yılı : 1963
Toplam öğrenci sayısı : 150
Yatılı öğrenci yüzdesi : % 27
Yabancı öğrenci yüzdesi : % 14
 GSCE öğrenci sayısı : 38
Ortalama sınıf mevcudu : 14
Yapılan sporlar: Yelkencilik, Ata binme, Futbol, Rugby, Basketbol, Netball, Hockey
Yakındaki havaalanları : Heathrow (90dk)

Moyles Court School

Hampshire’daki güzel New Forest Milli Parkı’nda yer alan ve 17. yüzyıldan kalma çarpıcı bir malikanede hizmet veren Moyles Court, okul için cennet gibi bir ortamdır. Çocukların çocuk gibi olabileceği, kendilerini güvenli hissettiği, desteklendiği ve değer verildiği ve en önemlisi, kendilerini mutlu hissettikleri bir yerdir Moyles Court. Küçük sınıf mevcutları her çocuğun bilindiğini ve anlaşıldığını ve muhteşem öğretmenlerimizin onları her gün beslediğini, onların potansiyellerini meydana çıkarıp desteklediğini garanti eder.
Böyle bir sıcaklık ve fırsatla dolu bir okula ve böylesi mutluluk ve şefkatin bulaşıcı olduğu bir atmosfere sahip olmaktan çok memnunuz. Çocukların büyüdüğü, güvenin ve inancın yükseldiği, yaşamlarının geri kalanı boyunca onlarla kalacak olan değerlerin ve becerilerin öğrenildiği bir ortamdır Moyles Court.
Akademik sonuçlarımızla gurur duyuyoruz; tüm öğrencilerimiz hem öğretmen hem de öğrenci tarafından büyük bir çaba ve kararlılıkla, GCSE sonuçlarının ulusal tahminlerin üzerinde bir seviyede güvence altına alınabileceğini gösterdiler. Bununla birlikte, tüm çocukların eğitimini önemserken, akademik sonuçların hayatlarının kalan kısmında onları ne kadar ileriye götüreceklerinin bilincinde olarak onlara destek olma konusunda kararlıyız. Spor, müzik ve tiyatro hepsi burada gelişir ve çok sayıda müfredat dışı etkinlik, çocukların kendilerini birey olarak şekillendirmeye ve geliştirmeye yardımcı olacak heyecan verici bir fırsat yelpazesine kavuşmalarını kalmasını sağlar.
Bizler büyük bir vizyona sahip küçük bağımsız bir okuluz ve öğrencilerimizin Moyles Court’ta geliştirdikleri beceriler ve değerler, onları değişen ve rekabetçi bir dünyanın artan zorluklarına hazırlayacaktır. Umarız bu kısa giriş bilgileri size Moyles Court’ta bulunan muhteşem atmosferi hissettirmiştir ve sizlere okulumuza hoş geldiniz demekten mutluluk duyarız, böylece kendiniz için her gün harika işlerin neler olduğunu bizimle rahatlıkla görebilirsiniz.

Senior School

(yıllık)

£40.323

Senior School

(yıllık)

£40.323

Senior School

(yıllık)

£40.323

Bournemouth Grammar School for Girls, Sparsholt College,
Clayesmore, The Park School (Yeovil),
Sherfield, Oakham,
Bournemouth Collegiate School, Dover College,
Canford, Sibford,
South Wilts Grammar School for Girls, Queen Ethelburga’s College,
Bishop Wordsworth’s School, Burgate School,
Hampshire Collegiate School, Ringwood School,
Brockenhurst College, Gordonstoun
Godolphin,

Öğrencilerimizden


Öğrencilerimizden Ang-Pao tecrübesini paylaşıyor:

Adı: Ang-Pao
Uyruk: Tayland
Sınıf: Y8
“This is a school where you can make good friendships and there are lots of fun things happening every day. I want everyone to know how good this school is and make it famous!”