Korona Virüsü ve Yurtdışı Eğitim

Dünyanın pek çok ülkesinde etkili olan ve ülkemizde de görülen Covid-19 nedeniyle minik bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Alternatif Yurtdışı Eğitim’in danışmanlık verdiği ve öğrencilerimizin % 99 üzerinde kısmının bulunduğu İngiltere, Amerika, Kanada ve Avustralya bu salgın sırasında oldukça hassas davranan ve önlemler alan ülkeler. Su anda eğitimine devam eden öğrencilerimiz bizimle iletişim halinde olup resmi temsilcisi olduğumuz okulların hiç birinde hasta bir öğrenci veya görevli tespit edilmemiştir.

Tatil amaçlı Türkiye’ye gelecek olan öğrencilerimize tavsiyemiz seyahat boyunca yanlarında alkol bazlı el dezenfektanı veya kolonya taşımaları, hasta görünümlü insanlardan uzak durmaları, olabildiğince havalimanlarında nakit para yerine kartla alışveriş yapmaları ve hijyen kurallarına uymalarıdır.

Yurtdışı eğitim için yeni planlar yapan öğrenicilerimiz temsilcisi olduğumuz okulların Çin, Kore ve İtalya’dan öğrenci alımını geçici olarak durdurduğunu ve okulların ve yurtların dezenfekte edilip personelin bu konuda eğitildiğini bilmelidir.

Aklınıza takılabilecek sorular ve okulların bu dönemde uyguladıkları promosyonlarla ilgili bize 0212 292 4326’dan ulaşabilirsiniz.

Share Your Thoughts

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer