• Kings Colleges Jose Corrie Ofisimizi Ziyaret Etti

  Kings Colleges Jose Corrie Ofisimizi Ziyaret Etti

  Kings Colleges Bölge Direktörü Jose Corrie Kadıköy ofisimizi ziyaret etti.

  Kings Colleges, 1957 yılından beri yurtdışında İngilizce eğitimi almak isteyen binlerce öğrencinin tercihi olmuştur. İngiltere’de Londra, Oxford ve Bournemouth sehirlerinde; Amerika’da ise Los Angeles Hollywood ve Boston’da yer almaktadır. Oxford ve Bournemouth okulları şehir merkezinde olup Londra okulu Londra’nın güney-doğusunda tren ile şehir merkezine 20 dakika uzaklıkta olan oldukca nezih ve yeşillikler içindeki Beckenham bölgesindedir.Kings Colleges eğitmenlerinin tümü en az olduğu DELTA, CELTA veya MA in TESOL sertiifkalarından birine sahbir tanesine sahiptir. Kings Colleges verdiği nitelikli İngilizce eğitimini sosyal aktivitelerle zenginleştirmekte, bu sayede öğrencilerinin genel kültür seviyelerini yükseltirken İngilizce Pratik yapmalarını da sağlamış olmaktadır. Kings Colleges şubelerinin tümünde aile yanı konaklama dışında özel yurtlar veya öğrenci evlerinde konaklama sunulur ve bu konaklamalara yalnızca 15-20 dakikada ulaşmak mümkündür. Kings Colleges İngiltere’de uzun süreli dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için özel imkanlar da sunmaktadır. Bunların en önemlisi 6 ay züerinde ğeitim alacak öğrencilere mutalaka yürüyüş mesafesinde konaklama ayarlanmasıdır.

  Jose

  kadikoy-yurtdisi-egitim-3Okulun olanakları; Açık hava spor tesisleri, Kafeterya, Açık hava kafeterya, Çeşitli program ve etkinlikleriyle The Hall aktivite merkezi, İnteraktif sınıflar, ferah sınıflar, Masa tenisi, Ücretsiz Wi-Fi erişimi. King Colleges bünyesinde Akademik Yıl ve Sömester, Genel ve Yoğun Kurslar, IELTS Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi, Genel ingilizce ve ayrıca Hukuk İngilizcesi, İngilizce ve Sanat gibi programlar alınabilir.
  Kings Bournemouth: Bournemouth’taki merkezimiz şehir merkezine ve plaja yürüyerek sadece 5-10 dakikalık mesafededir. Tüm öğrenciler için ücretsiz kablosuz e-mail ve internet vardır. Kings, Bournemouth’taki şehir merkezinde bir lokasyon ile basketbol, voleybol, badminton gibi spor faaliyetlerini barındıran tek merkezdir. Konaklama çeşitleri, aile yanı, aile yanı ekstra, yıl boyuna açık yurt, yaz yurtu ve öğrenci evleridir.

  Kings London: Beckenham’da Londra’nın merkezine sadece 15 dakikalık mesafede olan okulumuz güvenli ve sıcak bir ortamdır. Okulda, 18 tane donanımlı sınıf ve multimedya merkezi vardır. Tüm öğrencilere ücretsiz kablosuz e-mail ve internet sunulur. Konaklama çeşitleri aile yanı, aile yanı ekstra ve öğrenci evleridir.

  Kings Oxford: Okul, Oxford’un sevimli ve sakin bir muhitinde, şehir merkezine otobüsle 10 dakikalık mesafededir. Yüksek standartlı sınıflarıyla Kings Oxford oldukça geniş bir alana sahiptir. Konaklama seçenekleri olarak, aile yanı, yaz yurdu ve öğrenci evleri vardır.

  Mehmet ERDEDE | Branch Manager

  Tarih: Haz 03, 2015

  Yorum Yazınız

  Hey, bu yorumu yapman artık çok kolay. Bu Harika sadece gerekli alanları doldurup gönder hepsi bu kadar. Sadece yayınladıktan sonra bi göz atıcaz o kadar.

  Doldurulması zorunlu alan*

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.