Kanada’da sertifika programları

Kanada sertifika programları mesleki bilginizi geliştirmenin yanında Kanada’da göçmenlik için de en güvenli rota olabilir. Sertifika eğitimi sırasında ve sonrasındaki çalışma izinleri ve program türleri ile ilgili  Türkiye’nin en deneyimli ve bilgili danışmanlarından bilgi almak ve CV’niz  ve bütçenize en uygun Kanada sertifika programı fiyat tekliflerini almak için hemen bilgi formumuzu doldurun, size hemen dönüş yapalım!

Kanada'da Sertifika ve Diplomalar

Eğitim kalitesinin tartismasiz cok iyi olduğu Kanada, temeli pratiğe dayalı sertifika programları konusunda da oldukça iddialı ve prestijli bir yere sahiptir.

Kanada’da 3 aydan 1 yıla kadar sadece yabancı öğrencilerin katılabileceği, daha çok işletme- IT- Turizm gibi alanlarda, stajlı veya stajsız çok sayıda program bulunabilir. Bu programlar B1-B2 seviyesinde İngilizce ile başvurulabilecek ve İngilizcenizi geliştirirken ayni zamanda mesleki eğitim alabileceğiniz programlardır. Dil eğitimi sırasında sahip olunmayan partime çalışma izni co-op da içeren bu tip programlarda haftada 20 saat olarak alınır.

Ancak son zamanlarda en çok talep gören programlar eğitim sonrasında 1-3 yıl arası çalışma izni alabileceğiniz, devlet kolejlerinde sunulan diploma veya postgraduate programlardır. Kanada,  göçmenlik stratejisini bu programlara katılıp mezun olan ve çalışmaya başlayan gençleri hedefleyerek kurgulamaktadır.

Kanada Sertifika Programları

Alternatif ayrıcalığıyla başvurabileceğiniz okulların detaylı program ve fiyat listelerini buradan inceleyebilirsiniz !

Suya Girmeden Yüzme Öğrenilmez

The Twelve Collegia, as the main building of the University, demonstrates a notable example of Peter the Great’s architectural period and was built by Domenico Trezzini

Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizi en güncel promosyonlardan haberdar ediyoruz ve başarılı öğrencilerimizin burs alabilmeleri için gereken tüm desteği veriyoruz.

Hemen Arayın! Uzman Danışmanlarımızdan Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmeti Desteğini Ücretsiz Olarak Alın!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer