Kanada’da sertifika programları

Kanada sertifika programları mesleki bilginizi geliştirmenin yanında Kanada’da gocmenlik icin de en güvenli rota olabilir. Sertifika eğitimi sirasinda ve sonrasındaki çalışma izinleri ve program türleri ile ilgili  Türkiye’nin en deneyimli ve bilgili danismanlarindan yardim almak icin  bize ulaşabilirsiniz.

Kanada'da Sertifika ve Diplomalar

Eğitim kalitesinin tartismasiz cok iyi olduğu Kanada, temeli pratiğe dayalı sertifika programları konusunda da oldukça iddialı ve prestijli bir yere sahiptir.

Kanada’da 3 aydan 1 yıla kadar sadece yabancı örgencilerin katılabileceği, daha çok işletme- IT- Turizm gibi alanlarda, stajli veya stajsiz çok sayıda program bulunabilir. Ancak son zamanlarda en çok talep gören programlar eğitim sonrasında 1-3 yıl arası çalışma izni alabileceğiniz, devlet kolejlerinde sunulan diploma veya postgraduate programlardır. Kanada,  göçmenlik stratejisini bu programlara katılıp mezun olan ve çalışmaya başlayan gençleri hedefleyerek kurgulamaktadır.

Kanada Sertifika Programları

Alternatif ayrıcalığıyla yararlanabileceğiniz okulların detaylı program ve fiyat listelerini buradan inceleyebilirsiniz !

Suya Girmeden Yüzme Öğrenilmez

The Twelve Collegia, as the main building of the University, demonstrates a notable example of Peter the Great’s architectural period and was built by Domenico Trezzini

Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizi en güncel promosyonlardan haberdar ediyoruz ve başarılı öğrencilerimizin burs alabilmeleri için gereken tüm desteği veriyoruz.

Hemen Arayın! Danışmanlarımız Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmetini Sağlasın. Hem de Ücretsiz!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer