Kanada Dil Okulu – EUROCENTRES

EUROCENTRES1960 yılında İsviçreli bir firma tarafından kurulmuş olan ve daha çok bir vakıf okulu niteliğinde bulunan EUROCENTERS özellikle Avrupa’da çok sayıda okula sahiptir. Dünyanın dört bir yanında bulunan merkezlerinde farklı milliyetlerden öğrencilere kaliteli İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Almanca ve Rusça öğretmektedir.Her merkez bulunduğu ülkenin anadilini konuşan deneyimli öğretmen kadrosu ve ülkeye yönelik sosyal kültürel programlar ile öğrencileri en iyi şekilde ağırlamaktadır

eurocentres-vancouver-dil-okuluEurocentres bütün merkezlerinde öğrencilerine, ücretsiz internet erişimi olan bilgisayar laboratuvarları,öğrencilerin keyifle zaman geçirebilecekleri öğrenci salonları ve multimedya salonları gibi imkanlar sunar.Ayrıca öğrenciler için beraber zaman geçirebilecekleri sosyal aktiviteler planlanmaktadır.

Eurocentres bulunduğu ülke ve şehire göre öğrencilerine aile yanı,yurt,aparman,paylaşımlı öğrenci evi gibi çeşitli konaklama alternatifleri sunmaktadır.

Eurocentres Toronto, okul binası şehrin en hareketli alışveriş merkezleri, sinema ve kafelerden yürüyüş mesafesindedir. Öğrenciler için müze ve Niagara Şelalesi gezileri, Toronto Adasında kano,kayak,bot turları,porfesyonel spor karşılaşmalarına organizasyonlar gibi çeşitli aktivitler düzenlenmektedir.

Eurocentres Vancouver şehir merkezine yürüyüş mesafesinde olan modern bir binada eğitim verir. Öğrenciler için çeşitli spor aktiviteleri,sanatsal faaliyetler,kayak,trekking gibi ve daha pek çok aktivite organize etmektedir.

Üye olduğu kurumlar : CAPLS, CLC
Şubelerin bulunduğu şehirler : Toronto, Vancouver
Sunulan Kurslar : Standart İngilizce
Yogun İngilizce
Süper Yoğun İngilizce
İş İngilizcesi
TOEFL IBT Sınav Hazırlık Programı
IELTS Sınav Hazırlık Programı
FCE,CAE ve CPE Sınav Hazırlık Programı
Bire bir İngilizce