Stafford House School of English

stafford-house-ingiltere-di

İngiltere Dil Okulları arasında son yıllarda en hızlı büyüyen ve okulların fiziki koşullarına yatırım yapan okul Satfford House dil okuludur. Cambridge Education Group markası adı altında faaliyet gösteren Stafford House ilk olarak Canterbury şehrinde eğitim vermeye başlamıştır. Tarihi dokusu ve katedraliyle ünlü Canterbury gerçek İngilizclerin yaşadığı bir ortamda İngilizce eğitimi almak isteyen öğrenciler için çok iyi bir tercih olabilir.

Stafford House daha sonra LOndra, Brighton ve Cambridge okullarını açmış ve bu okulları çok kısa sürede İngiltere’de dil eğitimi için en iyi alternatifler arasına sokmuştur. Satfford House dil okullarının tamamında okula yürüyüş mesafesinde yurt imkanları da mevcuttur. (Londra’da kısa bir metro mesafesindedir)

Akademik yapıyı çok iyi bilen ve her sene binlerce öğrenciye lise ve üniveriste hazırlık eğitimi sunan Cambridge Education Group bünyesinde olmasının bir artısı da akademik eğitime çok önem vermesi ve ders programlarının çok bilinçli olarak hazırlanmasıdır.

Stafford House İngiltere dil okullarının tamamında Genel ve Yoğun İngilizce yanında tam zamanlı IELTS hazırlık programları mevcuttur. Londra ve Cambridge okullarında sunulan flex programı ise daha dşük maliyetle haftalık 20 derslik programı almanızı sağlar. Bu programın tek farkı derslerin hazı haftalar sabah; bazı haftalarda ise öğleden sonra olabilmesidir.

 

Stafford House Cambridge İzlenimleri