İngiltere Dil Okulları – Kings Colleges

kings-dil-okullari

Kings Colleges, 1957 yılından beri İngiltere dil okulları arasında en kaliteli seçeneklerden biri olarak on binlerce öğrencinin tercihi olmuştur.

İngiltere’de Londra, Oxford ve Bournemouth sehirlerinde hem dil eğitimi hem de üniveriste hazırlık programları sunan Kings Colleges 2017 yılı için Brighton dil okulunu da hizmete sokmuştur.

Kings Colleges eğitmenlerinin tümü en az olduğu DELTA, CELTA veya MA in TESOL sertiifkalarından birine sahiptir. Kings Colleges verdiği nitelikli İngilizce eğitimini sosyal aktivitelerle zenginleştirmekte, bu sayede öğrencilerinin genel kültür seviyelerini yükseltirken İngilizce pratik yapmalarını da sağlamış olmaktadır. Kings Colleges şubelerinin tümünde aile yanı konaklama dışında özel yurtlar veya öğrenci evlerinde konaklama sunulur ve bu konaklamalara yalnızca 15-20 dakikada ulaşmak mümkündür. Kings Colleges İngiltere’de uzun süreli dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için özel imkanlar da sunmaktadır. Bunların en önemlisi 6 ay üzerinde eğitim alacak öğrencilere mutalaka yürüyüş mesafesinde konaklama ayarlanmasıdır.

İngilizce eğitimini teknolji ile birleştiren Kings eğitim portalı , İnteraktif ve ferah sınıflar,  Ücretsiz Wi-Fi erişimi okulların belli başlı özellikleridir. Kİngs College bünyesinde Genel ve Yoğun İngilizce dışında IELTS Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, İngilizce ve Sanat gibi programlar alınabilir.

 

Kings Colleges Londra

kings-education-london

Kings  Colleges Londra okulu Londra şehir merkezine trenle 25 dk. mesafedeki nezih banliyo bölgesi Bechenham’da yer almaktadır. Okulun bulunduğu bölge sosyo ekonomik düzeyin daha yüksek olduğu ve İngiliz nüfusun yoğun yaşadığı bir bölgedir.
Sunulan programlar: Genel İngilizce (20 ders), Yoğun ingilizce (28 ders); English Plus Art and Design (28 ders); + English + IELTS, (28 ders), English Plus Law (28 ders)
Konaklama seçenekleri: Aile yanı tek kişilik oda vaya paylasımlı oda kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama veya yurt tek kisi veya paylasımlı olarak tercih edebilirsiniz. Ogrenci evleri tek kisilik ve yemeksiz. Ayrıca yaz donemi icin temmuz-agustos aylarında ozel yurt konaklaması tek kisi ve paylasımlı olarak yarım pansiyon ya da sadece kahvaltı olarak sunmaktadır.


Kings Colleges Oxford

kings-oxford

İngiltere’nin en önemli marka şehirlerinden Oxford’un en kaliteli ve memnuniyet oranı yüksek okulu Kings College denebilir. Okul üniversite ve master için İngilizce hazırlık ve sınav hazırlık eğitimi alan öğrenciler tarafından çok tercih edilmektedir. Kings Colleges Oxford okulu aynı zamanda resmi IELTS sınav merkezidir.
Sunulan programlar: Genel İngilizce (20 ders), Yoğun ingilizce (28 ders); English Plus Art and Design (28 ders); IELTS Yoğun hazırlık
Konaklama seçenekleri: Aile yanı tek kişilik oda kahvaltı ve akşam yemeği dahil .Ogrenci evleri tek kisilik odalarda yemeksiz. Premium ogrenci yurdu olup uzun donemli egitime katılan ogrenciler icin tek kisilik oda yemeksiz olarak sunmaktadır. Ayrıca yaz donemi icin temmuz-agustos aylarında ozel yurt konaklaması tek kisi ve paylasımlı olarak yarım pansiyon olarak sunmaktadır.

Kings Colleges Bournemouth

king-bournemouth

LOndra’ya 1.5 saat mesafesindeki sahil şehri Bournemouth İngiltere’de dil eğitimi alan öğrenciler için hep çok tercih edilen bir şehir olmuştur. Nispeten ılıman iklimi, hareketli sosyal ve gece hayatı, dilokullarını çeşitliliği ve maliyetlerin özellikle konaklama ve yaşam konusunda ugun oluşu Bournemouth’u İngiltere dil okulları araştıranlarca cazip kılar.  Kİngs Bournemouth merkezi lokasyonu ve modern, büyük kampusu ile dikkat çeker.
Sunulan programlar: Genel İngilizce (20 ders), Yoğun ingilizce (28 ders); English Plus Business and Finance(28 ders); IELTS hazırlık (28 ders)
Konaklama seçenekleri: Aile yanı tek kişilik oda kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama veya yurt tek kisi veya paylasımlı olarak tercih edebilirsiniz. 10-20 dk yurume mesafesinde.