İngiltere Dil Okulları-Kaplan International Centers

Amerika’nın önde gelen okullarından Kaplan Aspect  70 yıldan beri, milyonlarca  öğrenciye, akademik kariyer ve kişisel hedeflerine ulaşmalarında yardımcı oluyor.  Eğer amacınız İngilizce bilginizi geliştirmekse, Kaplan Aspect özel ihtiyaçlarınıza uyması için size uygun olarak tasarlanmış kurslar sunabilir.

Modern şehir merkezlerinden saygın üniversite kampüslerine, Kaplan Aspect ile dünyanın en çekici eğitim yerlerinde okuyabilirsiniz. Amerika, İngiltere, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada ve Malta’da bulunan 40’ı aşkın merkezlerinden istediğinizi seçebilirsiniz.
İngilizce seviyeniz ne olursa olsun ihtiyacınızı karşılayacak en uygun kursu bulabilirsiniz. Dil kursları, TOEFL, IELTS, GMAT, GRE, SAT için yoğun sınav hazırlık programları, mesleki çalışmalar ve diğer eğitim programlarına yönelik dil kursları bulabilirsiniz. Ayrıca eğitim alırken çalışmak isteyen öğrencilerini İngiltere, Avustralya, Kanada ve Yeni Zelanda’da garantili işlere yerleştirir.
Kaplan Aspect , ABD, İngiltere, İrlanda, Avustralya ve Yeni Zelanda’daki üniversitelere lisans ve master derecesi programlarına garantili giriş yolları sunmaktadır. Çok çeşitli alanlarda uzmanlaşmış temel eğitim ve üniversite hazırlık programları sunulmaktadır.

Şubelerin bulunduğu ülke ve şehirler :Londra, Bath, Salisbury, Cambridge, Oxford, Bournemouth, Torquay

Kaplan-International-Centers
Sunulan Kurslar :

* Genel / Yoğun İngilizce dil kursları

* İş İngilizcesi

* Akademik sömestir / yıl programı

* TOEFLSınav hazırlık programları

* Üniversite yerleştirme

* OPUS ücretli çalışma ve eğitim