İngiltere Dil Okulları Fiyatları ve Özellikleri

İngiltere Dil Okulları fiyat ve özellik bakımından diğer ülkelere göre daha avantajlıdır. Anadili İngilizce olan Birleşik Krallık’ta interaktif eğitim sistemiyle eğitim alırsınız. Ayrıca İngiltere Dil Okulları hem sosyal hem de kültürel açıdan öğrencilerine destek sağlar.

İngiltere Dil Okullarında eğitim alan öğrenciler, farklı ülkelerden ve coğrafyalardan gelen öğrencileri tanıma fırsatı olur. Bununla  beraber sosyo- kültürel etkinliklerle de İngiliz kültürünü tanıma fırsatını bulursunuz.

İngiltere’nin Her Yerinde Dil Eğitimi Alabilirsiniz

İngiltere dil okulları, tek bir bölgede toplanmamıştır. İngiltere’nin her yerinde dil okullarına gitmek mümkün. İngiltere dil okulları fiyatları gidilen bölgeye ve okula göre değişir. Ancak ülkedeki bütün dil okulları devlet denetimi altındadır. Böylelikle öğrenciler daha güvenilir ortamlarda eğitim alırlar. Oxford ve Cambridge gibi köklü üniversitelerin bulunduğu şehirlerde ki dil okullarında eğitim almak isteyen öğrenciler, burada üniversite okuyan diğer öğrencilerle iletişim kurabilirler.

İngiltere Dil Okulları Her Seviyeye Uygun Eğitim Verir

İngiltere dil okulları öğrencilerin seviyelerine göre eğitim verir. Sıfır İngilizce ile dahi İngiltere’de dil eğitimi alabilirsiniz. Bununla beraber bazı programlar mesleki İngilizce için özel eğitim ve pratik imkanı sağlar.

İngiltere Dil Okulları Fiyatları

İngiltere dil okulu fiyatları belirlenirken ders saatleri ve haftasına göre belirlenir. En az 4 hafta en fazla ise 36 hafta İngilizce dil eğitimi alabilirsiniz. İngiltere dil okulu fiyatları 2021 yılına özel % 35’e varan indirim fırsatları sunmaktadır. Pandemi nedeniyle bazı İngiltere dil okulları,  zorunlu karantina döneminde bazı hediyeler ve indirimler uygular. Örneğin zorunlu karantina da ücretsiz online eğitimn ve konaklama fırsatı verir. Bazı okullar ise ; İngilizce dil eğitimi için gerekli araç ve gereçleri hediye eder.

İşte 2021 İngiltere Dil Okulları Fiyatları

1-LSI Brighton dil okulu: 

Haftada 20 saat eğitim veren, LSI Brighton dil okulu %35 indirimli. En az 4 hafta eğitim İngilizce dil eğitimi fiyatı 700 sterlindir. maksimum 36 hafta eğitim veren okulun, 9 aylık eğitim ücreti 5400 GBP’dir.

 

2- Kings Colleges İngiltere Dil Okulu

Bu dil okullarında da Türk öğrencilerine %20 indirim fırsatı sunmaktadırlar. 4 hafta dil eğitimi 940 sterlin iken 36 hafta fiyatı 6624 GBP’dir

3- Stafford House İngiltere Dil Okulları

Stafford House İngiltere Dil Okulları,  Türk öğrencilere %30 indirim uygulamaktadır bununla beraber karantina sürecinde ücretsiz konaklama sağlar 4 haftalık İngilizce Dil eğitimi fiyatı 714; 36 haftalık fiyatı ise 4914 GBP’dir.

4- EC English İngiltere Dil Okulları

EC English İngiltere Dil Okulları,  Türkiye’den gelen öğrencilere %30 indirim sağlar. Ayrıca kayıt ücreti ve konaklama yerleştirme ücreti almaz. Bunun yanı sıra 8 hafta ve üzeri eğitim alan öğrencilere karantina döneminde aile yanında 3 öğün yemekli konaklama ve online eğitim ücretsiz olarak verir. 4 haftalık fiyatı 868 GBP iken 36 hafta fiyatı 5796 Sterlin.

İngiltere Dil Okulları  ve İngiltere Dil Okulları Fiyatları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. Sektöründe öncü Alternatif Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı farkı ile avantajlı fiyatlara ve ayrıcalıklı fiyatlara sahip olabilirsiniz. İngiltere Dil Eğitimi kariyeriniz açısından oldukça önemlidir. Mesleki İngilizce terimlerini öğrenebilirsiniz.

İngiltere dil okulları hakkında detaylı bilgi almak için 0212 292 4326 nolu numarayı arayarak uzman danışmanlarımızdan ücretsiz hizmet alabilirsiniz. İngiltere dil okulu fiyatları 2021 yılına ait en az 4 haftalık 80 saatlik ders ücretidir.

Alternatif öğrenci paneli ile bütçenize uygun dil okulları arayabilir, fiyat karşılaştırması yapabilir ve kayıt yaptırabilirsiniz. Ücretsiz Alternatif Öğrenci paneline ulaşmak için tıklayınız.

Bizi Sosyal medya hesaplarımızdan takip etmek için tıklayınız

Share Your Thoughts

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer