İngiltere Dil Eğitimi İndirimlerinden Yararlanın

İngiltere Dil Okulları,  %30’ a varan indirimlerle öğrencilerini bekliyor. Dünyanın en iyi okullarında dil eğitimi alarak İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Yurtdışı dil eğitimi fiyatları cazip indirimler ve Türk öğrencilerine özel fırsatlarla 2021’de de sizleri bekliyor. İngiltere’de dil eğitimi almak birçok açıdan avantaj sağlar. öncelikle Türkiye’de bir dil kursuna gittiğinizde tüm herkes Türk olduğundan pratik yapmak zorlaşıyor. Ancak İngiltere’de anadili İngilizce olan kişilerle iletişim kurarsınız. Bunun haricinde farklı kültürden pek çok insanla tanışma imkanınız olur.

Türkiye’ye yakın olması ekstra avantaj sağlar. Kolay ulaşımı ve saat farkının az olması nedeniyle de büyük fayda sağlar. bunun yanı sıra doğal güzellikleri, eğlence anlayışı ve farklı kültürlerin bir arada yaşaması gibi cezbedici etkenlerde vardır. Londra, Cambridge, Oxford, Brighton, Liverpool ve Bath şehirleri turistik açısından görülmeye değerdir. İngilizce dil eğitimi alırken bir yandan da ülkeyi gezebilirsiniz.

Yurtdışı dil eğitimi fiyatları 2021 yılında Türk öğrencilere özel indirimler sunmuştur. 

İngiltere dil okulu farklı şehirlerde farklı seçenekler sunar. %30’a varan indirimlerle bir yıla kadar dil eğitimi alabilirsiniz. Türk öğrencilerine kolaylık sağladığı vize sistemiyle pratik bir şekilde vize alabilirsiniz.

İşte 2021 yılında  en iyi İngiltere Dil Okulu İndirimleri…

EC English İngiltere Dil Okulları, İngiltere’nin Londra, Cambridge, Bristol, Brighton ve Machester şehirlerinde yer alır. Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin gönül rahatlığıyla tercih edeceği dil okulları arasındadır. Eğitimde teknolojiden yararlanarak dil eğitimi verirler. Dil laboratuvarları, dinleme odaları, kafeler gibi avantajı yanı sıra ücretsiz wifi hizmeti de sunar. Ayrıca kültürel geziler ve sosyal ortamlarla İngilizce pratik yapmanıza imkan sağlar. İstediğiniz şehirde eğitimi seçebilirsiniz. Tüm şubeler şehir merkezindedir. Bu nedenle istediğiniz her yere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.  Tüm şubeler tiyatro, bar, kafe, sinema, alışveriş merkezi ve restoranlar yakındır.  EC English Londra dil okulu fiyatları ve diğer şubelerin fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Ec English Dil Okulları %30 indirimle Türk öğrencileri beklemektedir.

Kings Education İngiltere dil okulları arasında en prestijli okullar arasındadır. Londra, Oxford, Bournemouth ve Brighton şehirlerinden eğitim imkanı verir. Hem dil eğitimi hem de üniversite hazırlık kursları verir. İngilizce dil eğitimi verirken, kültürel ve sosyal ortamlarda da dilin gelişmesine yardımcı olacak aktiviteler sağlar. İnteraktif ve katılımcı dil eğitimi verir. En Son teknoloji ile donatılmış sınıflarla İngilizce öğrenmek çok kolay olacaktır. Şubeler şehir merkezine yakındır. Tüm her yere yürüyerek ya da ulaşım araçlarıyla gidebilirsiniz. Restoran, bar, cafe, sinema ve tiyatro gibi sosyal alanlara oldukça yakındır.  King Education İngiltere tüm şubelerinde Türk öğrencilere %20 indirim sağlıyor. Ayrıca zorunlu karantina sürecinde ücretsiz konaklama hizmeti vermektedir.

 

Dil Eğitimi Programları, her iki okulda İş İngilizcesi, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL ve IELTS sınava hazırlık eğitimi verir. Bunun dışında hukuk İngilizcesi, İngilizce ve Sanat gibi programları vardır.

Dil okullarında okuyan öğrenciler, isteklerine göre, yurt,  öğrenci evi, apart , otel ve ailede kalma imkanı sunar. Ancak ailede kalma durumu diğer yaşam içeriklerine göre daha avantajlıdır. Çünkü ailelerin yanında kalarak anadili İngilizce olan kişilerle pratik yapma imkanı vardır.

Alternatif Yurtdışı Eğitim danışmanlarından dil okulları indirimleri ve vize konularından ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Tüm soru ve görüşleriniz için canlı sohbet imkanından yararlanabilirsiniz. Ayrıca 0212 292 4326 numarayı arayarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Share Your Thoughts

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer