İsviçre’de Turizm & Otelcilik Eğitimi Semineri

Harita Bulunamadı

Tarih / Saat
Date(s) - 11/11/2017
14:00 - 17:00

Categories


11 Kasım 2017 Saat 14:00’te The Marmara (Taksim) Oteli’nde Alternatif Yurtdışı Eğitim ve Swiss Education Group işbirliğiyle düzenlenen seminerimizde İsviçre’de turizm & otelcilik ve mutfak sanatları eğitimini uzmanlarıyla enine boyuna konuşuyoruz.

isvicre_turizm_otelcilik_semineri

BU SEMİNERİ NEDEN KAÇIRMAMALISINIZ?

  • Turizm & otelcilik endüstrisindeki mevcut eğilimlerle ilgili sektörün etkili konuşmacılarından haberdar olacaksınız.
  • Turizm & otelcilik ve mutfak sanatları eğitiminin beşiği İsviçre’de bu alanın önde gelen okullarını yakından tanıyacaksınız.
  • İşverenlerin bölüm mezunlarında ne gibi özellikler aradığını ve nasıl öne çıkabileceğinizi öğreneceksiniz. Otel işletmeciliği ve mutfak sanatları okullarımızda çeşitli alan ve uzmanklıklarda Lisans, Yüksek Lisans ve Master programlarımız mevcuttur.
  • Swiss Education Group okullarından mezunlarla tanışacaksınız! İsviçre’de bulunan ve 7 kampüste kurulu 5 okuldan her biri kendine has başarıların ve özelliklerin avantajından yararlanmakta ve beklentilerinize yönelik en uygun imkanları sunmaktadır.
  • The Marmara Oteli’nin operasyonel kısımlarını turlayarak 5 yıldızlı bir otelin nasıl çalıştığını yakından göreceksiniz.

Program sonunda bir Turizm & Otelcilik ve Mutfak Sanatları profesyoneli nasıl eğitim görür, hangi aşamalardan geçer, hangi kurumlarda, hangi pozisyonlarda çalışır konularında net bir fikir sahibi olacaksınız.