elsÜye olduğu kurumlar : AACRAO , aaiep , FIYTO, NAFSA , ACCET
Şubelerin bulunduğu ülkeler : USA, Kanada

Sunulan Kurslar :
*Yarı Yoğun İngilizce
* Yogun İngilizce
* İş İngilizcesi
* TOEFL İBT Sınav Hazırlık Programı
* Yöneticiler İçin İngilizce Programı
* “American Explorer” Programı
* 10 – 16 yaş arası Tatil Programları
* Büyük Elma ( New York ) Dil ve Kültür

 

Genel Bilgi : 50’den fazla ABD ve 30’dan fazla yurt dışı merkeziyle ELS Dil Merkezleri, kampüs bazlı İngilizce dil öğrenim merkezlerinin dünyadaki en geniş ağına sahiptir. Uluslararası öğrencilerine çok çeşitli akademik İngilizce ve sınav hazırlık programları ile beraber, Yöneticiler için ingilizce programları, gençlik ve tatil programları sunuyor.
ELS, Berlitz International Inc. şirketinin bir parçası olan Berlitz Languages Inc. şirketinin bir yan kuruluşudur. İlk merkezini 1961’de açan ELS, şimdiye kadar 140 ülkeden gelen yüz binlerce uluslararası öğrenciye İngilizce eğitimi vermiştir. Yıllara dayanan deneyimi sayesinde, ELS kendine ait benzersiz müfredatını, ders kitaplarını ve dil öğrenim yazılımlarını geliştirmiltir.
Ayrıca ELS öğrencilerini ABD üniversitelerinde eğitime hazırlamaktadır. ABD üniversitelerine başvulaELS – Amerika Dil Okulurda tam destek ve danışmanlık sağlayan kapsamlı bir Üniversite Yerleştirme Hizmeti sunmaktadır. ELS’nin 550’den fazla ABD üniversitesi ile olan iş birliği anlaşması sayesinde öğrenciler, okullara kabul edilmeleri için gereken İngilizce yeterliliklerini ELS ileri seviyelerini tamamlayarak ya da ELS merkezlerinde sunulan TOEFL IBT veya IELTS sınavlarına girerek yerine getirebilirler.
ABD’de bir üniversite veya yüksekokulda öğrenim görmek istiyorsanız ya da kariyerinizde ilerlemek için İngilizceye ihtiyacınız varsa ya da sadece İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız, ELS size hedeflerinize ulaşmada yardımcı olabilir.