• East London Üniversitesi ranking listelerinde yükseliyor!

  Londra’nın sevilen okullarından East London Üniversitesiyle ilgili harika haberlerimiz var. University of East London son açıklanan Guardian üniversite sıralama listesinde genel ve özel sıralamalarda oldukça iyi yerlere yükselmiş bulunuyor:

  – Birleşik Krallık’ta 88. sırada yer alarak en iyi 100 üniversite arasına girmiş bulunuyor. (The Guardian, 2018).

  – Özellikle Computer Science (bilgisayar bilimi ve bilişim) konularında İngiltere’de 26. sırayı kapmış bulunuyoruz. Ve Londra’da 2. Sırada!

  – Ulusal düzeyde tüm modern üniversiteler arasında 2’lik gibi harika bir yere ulaşmış bulunuyor. (Times Higher Education sıralamasına göre). Mimarlık Programlarımız hala Londra’da 2. Sırada ve Mühendislik 3. Sırada bulunuyor.

  East London Üniversitesi

  Okulun uluslararası ofis yöneticilerinden Mark Whitfield bugün ofisimizi ziyaret ederek okul ve programları hakkında en son bilgileri danışmanlarımızla paylaştı. UEL, öğrencilere en son teknolojiye sahip tesislere ve multi milyon poundluk atölyelere, bilgisayar laboratuvarlarına ve biyomedikal laboratuvarlarına erişim olanağı sağlayan bir okul. East London temsilcisi Bay Whitfield, “Mükemmel öğrenci memnuniyeti ile sunduğumuz öğrenci deneyimi başarımızın anahtarıdır ve Londra üniversiteleri arasındaki en yüksek memnuniyet oranlarından bazılarına sahibiz” diyor.

  East London Üniversitesi’nin ‘Clinical and Community Psychology’ yüksek lisans programı da Türk öğrenciler arasında yoğun ilgi görüyor.

  East London Üniversitesi ve programları hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti için bize dilediğiniz vakit ulaşabilirsiniz.

  Tarih: Haz 12, 2018

  Yorum Yazınız

  Hey, bu yorumu yapman artık çok kolay. Bu Harika sadece gerekli alanları doldurup gönder hepsi bu kadar. Sadece yayınladıktan sonra bi göz atıcaz o kadar.

  Doldurulması zorunlu alan*

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.