Dünyanin en iyi işletme okulu; Hult

yurtdisinda-universite-2

Alternatif Üniversite Danışmanlık, Tavsiye ve Yerleştirme Servisi

Yurtdışında üniversite okumak istiyorsunuz. Cevap aradığınız sorularınızın haddi hesabı yok: bize danışabilirsiniz. Seçenekleri incelediniz, ancak bazılarının arasına sıkışıp kaldınız: tavsiyelerimizi alabilirsiniz. Sorularınızın cevabını buldunuz, okulunuzu da seçtiniz, başvurunuza yardımcı olabiliriz.

Alternatif, seviyesi ve konusu ne olursa olsun, yurtdışında akademik eğitim almayı düşünenlere bireysel çözümler üretmek için kuruldu. Önlisans, lisans ve lisansüstü programlar konusunda tercihlerin netleştirilmesi ve beklentilerin gerçekçi bir yapıya oturtulmasından başvurunun takibine kadar tüm aşamaları yürütürken, öğrenciyi eksen alarak, okullardan onlar adına en iyisini alabilmek için çalışıyoruz. Öğrenciyi eksen alan yaklaşımımızın teminatı; temsilcisi olduğumuz okullarla olan yakınlığımız, aralarında dünyanın sayılı okullarının da bulunduğu diğer kurumlarla da yüzlerce öğrenciyle pekiştirilmiş başvuru tecrübemizdir.

Alternatif; ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’dan üniversite ve kolejlerle işbirliği içindedir. Kurumsal çabamız, gittikçe daha seçici davranan okullarla, kıyasıya rekabet içindeki öğrencileri buluşturacak ‘kabul edilebilir başvuru dosyaları’ hazırlamaktır.

Alternatif olarak takip eden alanlarda size söyleyecek çok şeyimiz var: MBA & İş İdaresi, Hukuk & LLM, Turizm & Otelcilik, Mutfak Sanatları, Deniz işletmeciliği & Gemi inşa mühendisliği, Siyaset Bilim & Uluslararası ilişkiler…

Alternatif, İstanbul – Taksim merkez, Ankara, İzmir ve Gaziantep şubeleriyle hizmetinizdedir.

University of Wisconsin Size Bekliyor! 

Gerçek bir Amerikan devlet üniversitesinde okumak ister misiniz? University of Wisconsin sizi bekliyor. Güvenli ve ferah atmosferi, özel üniversitelere göre uygun eğitim bütçesiyle University of Wisconcin’in kampüslerini mutlaka inceleyiniz:

Stout_Logo UWEC_logo

Kanada’nın en iyi üniversitesinde okuyun! 

Dünyadaki en prestijli ilk 10 üniversiteden biri olan University of Toronto’da üniversite okuma şansı!

60.000 öğrencisiyle Kanada’nın en prestijli üniversitesi olan University of Toronto bu sene ilk kez kendi bünyesinde foundation (köprü programı) sunarak uluslararası öğrencilere gerekli altyapıyı kendi bünyesinde veriyor. Faculty of Arts and Science bünyesinde uzmanlaşmak isteyen öğrenciler ticaret, finans, bilgisayar bilimleri, ekonomi, tarih, biyoloji, uluslararası ilişkiler ve matematik gibi 300’den fazla bölüm seçeneğine sahiptir. Foundation programını tamamlayan öğrencilerin devamında üniversite eğitimleri için yeri garantidir ve sınırlı sayıda öğrenci kabul edilecektir.

Lisede başarılı bir akademik performans sergileyen ve devamında da dünya devi bir üniversitede okumayı düşleyen öğrenciler, detaylar için lütfen danışmanlarımızla irtibat kurunuz.

yurtdisinda-universite-1

Gençler: Dünyayı sınıfınız yapın! 

Tatilinizi akademik yaz okuluyla zenginleştirin! Yurtdışında birbirinden cazip akademik yazokulu seçenekleri sizleri bekliyor. Üniversite öğrencileri! Yaz tatilinde yurtışında bir üniversite bünyesinde yazokulu programına katılarak ufkunuzu genişletebilirsiniz. İsterseniz Londra’da LSE’de isterseniz ABD’de Harvard Üniversitesinde, isterseniz Kanada’nın incisi Vancouver’da University of British Columbia’da… Detaylar için lütfen danışmanlarımızla irtibat kurunuz.

Akademik yazokulu programlarının faydaları:

– Seçkin üniversitelerden birisinin akademik ortamını tanımış olursunuz
– Master başvuruları öncesi okul hakkında fikir edinmiş olursunuz
– Master başvurularında dosyanıza ekleyebileceğiniz ekstra bir sertifika sahibi olursunuz
– Lise öğrencileri henüz liseyi bitirmeden üniversite ortamını tanımış olurlar.