• Dilek Vurgun Dil Okulu İzlenimleri

  dilek-vurgunBir hafta nasıl geçti anlayamadım. Burada harika İspanyol arkadaşlar edindim. Şu zamana kadar harika hatta rüya gibi zaman geçiriyorum diyebilirim; Aile ile hiç bir sorunum yok, her şey yolunda. İlk gün uçağın ve tren yolculuğunun vermiş olduğu sarsıntı ile 2-3 gün rahatsızlandım ve yaptıkları seviye tespit sınavında tabi ki başarısız oldum. British Councildan almış olduğum Pre-Intermediate Level kısmını tekrarlıyorum. Kapıya asmış oldukları listeler var onlara bakarak sınıflara giriyoruz. Ben inanin bana yoğunluktan tabi bu yoğunluk sadece Kursun vermiş olduğu yoğunluk değil’ akşamları da dışarıya çıkmayı ihmal etiyoruz. Geldiğimden beri açıp da ben kaçtan kaça derse girecektim diye bakmadım ve ben galiba yoğun programa katılıyorum.

  Bunun nedeni ise 3 listede adim var ve ben 3 sınıfa da girdim, her hafta yeni liste asılıyormuş bakalım haftaya da aynı şeyi yaparlarsa, bu demektir ki bana İngilizce öğretmek için canım İngilizler çırpınıyorlar, şaka bir yana ilk gün ben Intensive programında olmalıyım diye tutturunca onlar da kıramadılar herhalde. Haftaya bu düzeltilecektir elbette, zaten o kadar basit ki aslında BC ile hiçbir farkı yok, ama ortam süper. Bu klavyeyi kulanmak bir sanat zaten.

  Şimdi bitirmeliyim hoşçakalın

  Tarih: Ağu 22, 2014

  Yorum Yazınız

  Hey, bu yorumu yapman artık çok kolay. Bu Harika sadece gerekli alanları doldurup gönder hepsi bu kadar. Sadece yayınladıktan sonra bi göz atıcaz o kadar.

  Doldurulması zorunlu alan*

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.