Dil Eğitimi Planlarınızı Ertelemeyin!

Evde olmak zorunda kaldığımız bu günleri eğitimimize yatırım yapmak için bir fırsat olarak görmek hem kendimizi geliştirmek hem de evde kalmış olmanın stresiyle baş etmek için çok verimli bir alternatif olabilir.

Koronavirüs dil eğitimi planlarınızı ertelettiyse online eğitime başlayarak salgın geçene kadar İngilizce seviyenizi ilerletin.

Evde kalmak ve olabildiğince az sosyalleşmek gereken bu salgın günlerini uzun zamandır planlayıp bir türlü zaman ayıramadığınız İngilizce eğitiminiz için kullanmaya ne dersiniz?

Üstelik bu dönemde okulların sunduğu birbirinden cazip kampanyalarla dil eğitiminizi planladığınızdan daha uyguna getirebilirsiniz. Okulların pek çoğu sosyal mesafe kavramının eğitim hayatını da etkilediği şu günlerde sınıf ortamını öğrencilerin bilgisayarlarına taşıyor. Yine pek çok okul Genel İngilizceden İş İngilizcesine-Sınav Hazırlık kurslarına kadar seçenekler sunuyor. En avantajlı olanı da burada başladığınız cazip fiyatlı eğitimi sınırlar açıldığında İngiltere-Amerika-Kanada gibi ana dili İngilizce olan ülkelerde devam edecek eğitiminizde kullandırtıyor.

Online Dil Eğitimine Kimler Katılmalı

Başta yurtdışı eğitim planlarını Covid-19 salgını nedeniyle ertelemiş olanlar olmak üzere

  • Dil seviyesini yurtdışına çıkmadan önce biraz geliştirmek isteyen herkes
  • Daha önce yurtdışında veya Türkiyede dil eğitimi almış ve biraz gerilediğini düşünenler
  • Eylül ayında başlayacak bir akademik programa katılacak ve dil konusunda eksiği olanlar
  • Hazırlık sınıfını tamamlamış veya tamamlayacak- yabancı öğrenci ve öğretmenlerle konuşarak pratik yapmak isteyen üniversite öğrencileri
  • Üniversite sınavlarına dilden girecek olanlar
  • İş hayatında İngilizceyi aktif kullanan ve sunum yapma-iş yazışmaları konusunda eksiklikleri olduğunu hissedenler
  • Kaliteli Online Hukuk İngilizcesi programlarına avukatlar

Online Dil Eğitimi programlarının en kaliteli ve caziplerini sizler için derledik!

Detaylı bilgi almak için alttaki bilgi istek formunu doldurmayı unutmayın.

ILAC Toronto ve Vancouver okulları online ders programı

ILACın ILAC Kiss markasıyla sunduğu haftada 20 ders online eğitim ve 10 ders self stduy içeren dil eğitimi programına kayıt olduğunuz ay içinde online eğitiminize başlamak gerekiyor. Haftalık 100 CAD fiyatla alınabilecek program sınırlar açıldığında Kanadada devam etme imkanı sunuyor. Genel İngilizce yanında sınav hazırlık programları ve Kanada kolejlerinin hemen hepsi tarafından kabul edilen pathway programı da bu şekilde alınabilir.

ILAC KISS online egitim program ucretleri

surefiyat
4 hafta400 CAD
8 hafta800 CAD
12 hafta1200 CAD
24 hafta2400 CAD
36 hafta3600 CAD

EC Virtual online ders programı

İngiltere-ABD-Kanada-Avustralya-İrlanda-Malta ve Güney Afrika okullarında ders materyallerini National Geographic işbirliğiyle hazırlayan deneyimli EC okullarının online eğitim sisteminde günde 90 dakika online yüzyüze eğitim ve 60 dakika sınıf arkadaşlarıyla proje dersleri mevcut. Kapsamlı self study portalını kullanım ise sınırsız. 6 farklı saat diliminde alınabilecek programda canlı dersler sırasında Microsoft Team programı kullanılıyor.

EC Virtual ders saatleri arasından Türkiye için 10.00 – 14.00 – 18.00 – 22.00 – 02.00 veya 06.00 saatleri seçilebilir. Kayıt ücreti 45 EURO.

12 ay boyunca Microsoft Office kullanımı ücretsiz!
3 ay boyunca National Geographic Learning erişimi ücretsiz!

EC Virtual online egitim program ucretleri

surefiyat
4 hafta396 EURO
8 hafta792 EURO
12 hafta1188 EURO
24 hafta2376 EURO
36 hafta2564 EURO

Kaplan International K+ Live online ders programı

İngiltere-ABD-Kanada-Avustralya ve İrlanda okullarında sunulan kaliteli İngilizce eğitimini evinizde alma şansı sunuyor. Haftada 15 veya 21 saatlik eğitime zoom üzerinden katılan öğrenciler dünyanın farklı ülkelerinden çğrencilerle aynı sınıf ortamını deneyimliyorlar. Ders saatını daha az yogun tutup haftada 5 veya 10 ders eğitim almak isteyen öğrenciler için K+ Express programı günün farklı saatlerinde eğitim imkanı sağlıyor.

KAPLAN International K + Express online eğitim promosyonlu program ücretleri

haftalık ders saatisüreprogram ücreti
54 hafta180 GBP
58 hafta360 GBP
512 hafta540 GBP
104 hafta300 GBP
108 hafta600 GBP
1012 hafta900 GBP

LSI hediye online ders programı

İngiltere-ABD-Kanada ve Avustralya okullarında eğitim için kayıt olan öğrencilerine aldıkları her 2 hafta için 1 hafta online eğitim hediye ediyor. Haftada 10 online maksimum 12 kişilik gruplar halinde yüzyüze alınacak eğitim yurtdışı İngilizce programınıza hazırlık ve gittiğinizde daha iyi bir kurdan başlamak için müthiş bir fırsat!

LSI 6 aylık online egitim hediyeli program ücretleri

12 hafta online kurs + 24 hafta Brighton’da egitim 3870 GBP
12 hafta online kurs + 24 hafta San Deigo’da egitim 4920 USD
12 hafta online kurs +24 hafta Toronto’da egitim 4680 CAD
12 hafta online kurs +24 hafta Brisbane’de egitim 5880 USD

Oxford International online ders programı

Genel İngilizce veya IELTS hazırlık şeklinde alabilecğiniz online kurslar haftada 5 saat online yüz yüze İngilizce eğitimi İngiltere’deki Oxford International öğretmenleri tarafından verilecektir. Türkiye saatile 12.00 – 15.00 -17.00 saatleri arasından seçim yapabilirsiniz. Online derslere ek olarak 1 ay bile kayıt olsanız  3 ay boyunca erişebileceğiniz online self study modülü hediye.

Oxford International online egitim program ücretleri

surefiyat
4 hafta280 GBP
8 hafta560 GBP
12 hafta840 GBP
24 hafta1680 GBP
Hemen Arayın! Danışmanlarımız Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmetini Sağlasın. Hem de Ücretsiz!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer