Biz kimiz?

english-uk-partner-agency    iso-9001-belgeli         qualified-agent-for-austral        icef-agency

Alternatif Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 1998’de kuruldu. Tamamı yurtdışında eğitim almış ve yaşamış olan kurucu ve çalışanlarıyla Alternatif sektörün en  güvenilir ve deneyimli  kurumlarından biri olarak öncü görevi görmektedir .

Öğrencilerinin ihtiyaçlarını temel alarak, bireysel bazda çözümler üretmedeki başarısı, Alternatif’i çoğunlukla öğrencilerin ve velilerin gözünde aileden biri konumuna yerleştirmiştir.

Alternatif, Sosyal sorumluluk bilincine sahip bir kurumdur. Türkiye’de ilk defa Hürriyetim, British Council ve British Airways gibi alanlarının en iyilerini biraraya getirerek 42 Türk gencine İngiltere’de dil okulu bursu (konaklama ve gidiş dönüş uçuşları dahil olmak üzere) sağlamıştır.
https://alternatifecs.com/wp-content/uploads/2013/10/hurriyet-basinda-alternatif-2.jpg
https://alternatifecs.com/wp-content/uploads/2013/10/hurriyet-basinda-alternatif-3.jpg
https://alternatifecs.com/wp-content/uploads/2013/10/hurriyet-basinda-alternatif-4.jpg

Alternatif Uluslararası Hizmet Kalitesi Standardı ISO 9001 Kalite Belgesi Sahibi bir Kurumdur.
Kalite Politikamiz:

  • Alternatif, sunduğu hizmetlerde, eğitimin yaşamın ayrılmaz bir parçası olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak hareket eder.
  • Bu anlayışla yurtdışı eğitim konusunda hazırladığı kişiye özel yaklaşım ve ilgi ile kişilerin en doğru, ülke, bölge, okul ve program  tercihleri yapmalarına yardımcı olur.
  • Bunu gerçekleştirirken, konusunda uzman eğitim danışmanları ile; nazik, güler yüzlü ve bireyi merkez alan bir yaklaşımı esas alır.

Sürekli gelişme ve iyileştirme ilkesinin gereği olarak, kalite anlayışımızın ve kurumsal gelişimimizin sürekliliği için; eğitim danışmanlarımız kurum içi hizmet ve eğitim programlarımız hakkında eğitim faaliyetlerine  tabi tutulur.

 

ALTERNATİF YURTDIŞI EĞİTİM, GÜVENİLİR DANIŞMANLIKTIR

Çünkü. . .

1-Profesyonel ve deneyimli

Binlerce Türk öğrencisini dünya genelinde dilokulu ve üniversitelere başarıyla yerleştirmiştir ve her gün buna yenileri eklenmektedir.

2-Tanınırlığa sahip
Alternatif başarısı ve kaliteli servisleriyle dünya çapında şöhret sahibi dil okullarından çok sayıda takdir belgesi almıştır.

3-Ücretsiz Danışmanlık

Profesyonel ve deneyimli danışmanlarımız tarafından sunulan detaylı yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerinin tamamı ücretsizdir!

4-Sorunlarınızın tümüne tek merkezde çözüm

Dil okulu ya da üniversiteye yerleştirme işlemleri, konaklamanın ayarlanması, uçuş ayarlamalarının yapılması, vize, IELTS, TOEFL, GMAT, GRE sınavlarına başvuru ve ihtiyacınız olabilecek tüm sorunları burada birlikte çözüyoruz.

5-Üniversite garantisi

ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da uluslararası tanınırlığa sahip üniversitelere giriş garantisi

6-Çok zengin kurs seçenekleri

Tamamı akredite dil okulları ve üniversitelerimizin zengin ve prestijli programlarını seçme imkan

Yurtdışı Eğitim ile ilgili sorularınız için bize yazabilir, telefon edebilir veya misafirimiz olabilirsiniz. Unutmayın danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir.