Avustralya’da sertifika programları

Avustralya mesleki eğitim programları konusunda en çok seçenek sunan ülkelerden biridir. 6 aydan 2 seneye kadar sürelerde işletme-pazarlama-politika- IT- Moda gibi alanlarda sertifika programlarını Avustralya’da alabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz program türleri ile ilgili  Türkiye’nin en deneyimli ve bilgili danışmanlarından  CV’niz  ve bütçenize en uygun Avustralya sertifika programı fiyat tekliflerini almak için bilgi formumuzu doldurun, size hemen dönüş yapalım.

Dünyanın en iyi okullarından Alternatif öğrencilerine özel fiyatlar

Promosyanları Gör

Neden Avustralya’da sertifika & diploma programları

Yurt dışında sertifika & diploma programları düşünenler için Avustralya ihmal edilemeyecek seçenekler sunar. Fiyat olarak da uygun maliyetli olan bu programlar Avustralya'nın hemen her sehrinde alınabilir.

Avustralya’da Sertifika ve Diploma programları çoğunlukla özel business collegeler ve TAFE olarak adlandırılan iki yıllık meslek yüksek okulları tarafından düzenlenmektedir.

Pek çok okulda sertifika programları standart bir program izlemektedir. Çoğunlukla 10 veya 12 hafta süren ve Certificate 2 olarak adlandırılan dönemi 20-24 haftalık certificate 3; onu 40 haftalık Certificate 4; 60 haftalık Diploma ve 80 haftalık Advanced Diploma izler. Avustralya’da en yaygın olarak alınan diploma programları turizm, IT ve işletme alanındadır. Ayrıca TAFE’ler bünyesinde çok değişik alanlarda mesleki sertifika alanları bulmak mümkündür. Öğrencilerin sertifika programaları için vize başvurularında 5.5 IELTS scoruna sahip olmaları gerekir.

Avustralya Sertifika Programları

Alternatif ayrıcalığıyla yararlanabileceğiniz okulların detaylı program ve fiyat listelerini buradan inceleyebilirsiniz !

Öğrencilerimiz Ne Diyor?

Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizi en güncel promosyonlardan haberdar ediyoruz ve başarılı öğrencilerimizin burs alabilmeleri için gereken tüm desteği veriyoruz.

Hemen Arayın! Uzman Danışmanlarımızdan Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmeti Desteğini Ücretsiz Olarak Alın!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer