Amerika’da Sertifika Programları

 Amerika’da Sertifika ve Diploma programları dünyanın en iyi üniversiteleri tarafından verilebilmektedir. UCLA, UC Irvine, UC Berkeley, UC Riverside, UC San Diego, San Diego State University örneklerinde olduğu gibi. Tercih edebileceğiniz program türleri ile ilgili  Türkiye’nin en deneyimli ve bilgili danışmanlarından  CV’niz  ve bütçenize en uygun Amerika sertifika programı fiyat tekliflerini almak için bilgi formumuzu doldurun, size hemen dönüş yapalım

Heryerde Geçerli Diploma Avantjı

Amerika’da Sertifika veya bir diploma programına katılmak gerçekten bir ayrıcalık olabilir. Dünyanın en önde gelen üniversitelerinden birinde alabileceğiniz bu programlar sayesinde bu üniversitelerin her türlü olanağından yararlanma imkanına kavuşabilirsiniz. Bu harika kampüslerde sosyal ve kültürel etkinliklere katılarak, arkadaşlıklar, dostluklar ve gelecekte ki iş yaşamınız için bağlantılar kurmanız kuvvetle muhtemeldir.

 Amerika’daki bir çok Sertifika & Diploma programının ardından öğrencilere eğitim aldıkları alanda staj yapma imkanı sağlanır. Daha çok işletme, pazarlama, yönetim ve IT alanında programlar bulunmaktadır. Bu okullarda alınan bazı uzun süreli diploma programlarının ardından yabancı örenciler, 1 yıl süreyle ABD’de çalışma izni sağlayabilen OPT hakkına sahip olurlar.

Güncel ve Bilimsel Eğitim

Amerikan üniveristelerindeki sertifika programlarında klsik üniveriste öğretim görevlileri yanında o alanda uzman ve tanınmış profesyonel de ders vermektedir. Hem network oluşturma hem de deneyimlerden faydalanma anlamında bu çok büyük bir avantaj sağlar. .

Sertifika programları seçiminde okulun ismi, deneyimi ve lokasyonu yanında ders içeriklerini de incelemeyi unutmayınız.

 Amerika’da pek çok üniversite part time olarak çeşitli sertifika ve diploma programları sunmaktadır. Bu programlar extension olarak adlandırılır ve bir kısmına yabancı öğrenciler de katılabilir. Bu programlarla ilgili danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

University of California’nın bazı okullarında ise full time olarak dizayn edilmiş ve öğrencileri pratik olarak iş hayatına hazırlayan ve günümüzdeki gelişmeleri aktaran sertifika ve diploma programları sunulmaktadır.

Amerika Sertifika Programları

Alternatif ayrıcalığıyla yararlanabileceğiniz şu okullara göz atmayı unutmayın !

Hemen Arayın! Uzman Danışmanlarımızdan Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmeti Desteğini Ücretsiz Olarak Alın!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer