• Alternatif Yurtdışı Eğitim Kadıköy Şubesi eğitim danışmanlarından Şeyma Erdede İngiltere’de ki Oxford House College okulunu gezdi ve izlenimlerini bizim ile paylaştı.

  Alternatif Yurtdışı Eğitim Kadıköy Şubesi eğitim danışmanlarından Şeyma Erdede İngiltere’de ki Oxford House College okulunu gezdi ve izlenimlerini bizim ile paylaştı.

  Oxford House College

  Oxford House College Oxford’da ki popüler dil okullarından biri; şehir merkezinde. 1974’den beri faaliyet gösteren bir okul. Okulda her seviye için İngilizce dersi veriliyor. Maksimum sınıf mevcudu 18, haftada 15, 20 veya yoğun program olarak 30 saat genel İngilizce programları sunuluyor.

  İngilizce öğretmenlerine yönelik sertifika programları ve konuşma kursları da bulunmakta. Öğrenciler için ulaşımın çok kolay olduğu bir okul. Oxford House College 10 tane sınıfı bulunan butik bir okul tabi başka şehirlerde de okulları var Londra ve Stratford-Upon- Avon .

  Okul tarihi publara çok yakın, Oxford ‘da Ashmolean müzesini öğrenciler ziyaret etmekten çok hoşlanıyorlar. Covered market de okulunun hemen yakınında.

  ohc

  Tarih: Şub 25, 2015

  Yorum Yazınız

  Hey, bu yorumu yapman artık çok kolay. Bu Harika sadece gerekli alanları doldurup gönder hepsi bu kadar. Sadece yayınladıktan sonra bi göz atıcaz o kadar.

  Doldurulması zorunlu alan*

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.