• Alternatif Yurtdışı Eğitim KADIKÖY şubesi aracılığı ile Brighton’a giden TAYFUN TURANLI’DAN HABERLER

  Alternatif Yurtdışı Eğitim KADIKÖY şubesi aracılığı ile Brighton’a giden TAYFUN TURANLI’DAN HABERLER

  Alternatif Yurtdışı Eğitim KADIKÖY şubesi aracılığı ile Brighton’a giden Tayfun Turanlı , Brighton’da Eurocentres dil okuluna devam ediyor ; kendisi uzun yol kaptanı olan Tayfun Turanlı , Alternatif Yurtdışı Eğitim Kadıköy aracılığı ile tercih ettiği Brighton için yaşamın mükemmel olduğu bir şehir diyor….

  BRIGHTON: Brighton yaşamak için mükemmel bir şehirdir. Brighton’a gidip de sonrasında geldiği yeri özleyen yoktur dense yeridir. Şehirde stres diye bir şey yoktur. Herkes duyarlı, anlayışlı, saygılıdır ve trafik sorunu neredeyse hiç yoktur dolayısı ile acele etmeye gerek olmayan bir şehirdir Brighton .Otobüsler zamanında ve saat gibi işler . Huzurlu yemyeşil bir şehirdir Brighton ve üstelik Londra’ya da çok yakın olup Londra kadar pahalı bir şehir de değil. Türkiye ile bir kıyaslama yapılacak olur ise eğer 1 pound bugün 3 TL nin üzerinde. Dolayısı ile İngilizler için en ucuz şeyler bile bize pahalı hale gelebilir. Dil okuluna giden tüm öğrencilerin bir İngiliz ailenin yanında kalınması hem ekonomiktir hem de pratik yapabilmek için en uygun ve kolay yoldur. Aile yanında kalındığında sabah kahvaltısı ve akşam yemeği de aile ile beraber yenir. Brighton’da metro vs. olmadığı için ulaşım iki katlı otobüslerle sağlanıyor. Günlük sınırsız bilet alındığında 3,5 pound ile her yere istediğiniz kadar gidebilirsiniz. Bir de haftalık ve aylık biletler vardır biraz daha ucuzdur uzun kalan öğrenciler genelde bu seçeneği tercih ederler . Yaşam koşulları olarak bakıldığında Brighton’ın en iyi yönü en lüks yerlerin bile belli bir fiyat skalasının üstüne çıkmamasıdır. Brighton’da sabahın 4 ünde tek başınıza yolda yürüseniz bile kimse size dönüp bakmaz . Yüzde doksan güvenli bir şehirdir Brighton ve zaten her yer CCTV dedikleri güvenlik kameraları ile izlenir. Ama özellik ile Hove bölgesi daha çok ailelerden oluşan en güvenli ve en merkezi bölgedir. Brighton’ın gece hayatı da çok aktiftir. Her clubın kendi tarzı vardır ve müzikler clubtan cluba çeşitlilik gösterir. Brighton İngiltere’nin kıyı kesiminde yer aldığı için hemen hemen bütün clublar sahil bölgelerinde toplanmıştır. Özellik ile dil okuluna gitmek isteyen tüm öğrenciler için en iyi seçeneklerden biridir Brighton.

  Alternatif Yurtdışı Eğitim Kadıköy ofisi olarak tüm öğrencileri yurtdışında dil eğitimi , İngilizce sertifika , yurtdışında üniversite ve yüksek lisans konularında bilgi almaları için ofisimize bekliyoruz.

  ISTANBUL KADIKOY OFFICE:

  Address: Altiyol Boga Heykeli Karsisi, Murver Cicegi Sokak

  Goksel Ishani No: 19 D: 21 KADIKOY ISTANBUL / TURKEY

  Tel: +90 216 345 2240

  Tarih: Ara 15, 2014

  Yorum Yazınız

  Hey, bu yorumu yapman artık çok kolay. Bu Harika sadece gerekli alanları doldurup gönder hepsi bu kadar. Sadece yayınladıktan sonra bi göz atıcaz o kadar.

  Doldurulması zorunlu alan*

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.