• Alternatif Yurtdışı Eğitim Kadıköy ofisimiz açıldı!

  Alternatif Yurtdışı Eğitim Kadıköy ofisimiz açıldı!

  1998’den beri binlerce Türk öğrencinin yurtdışı eğitim planlarında ücretsiz uzman danışmalık hizmeti aldığı Alternatif Yurtdışı Eğitim‘e artık İstanbul Anadolu yakasındaki ofisinde de başvurabilirsiniz. Anadolu yakasında yaşayan öğrencilerimizin yoğun talepleri üzerine artık onları Taksim ofisimize yormayacağız. Yurtdışında eğitim almış, uzman ve bilinçli kadrosuyla Kadıköy ofisimiz; şimdiden Anadolu yakasında yurtdışı eğitim araştırmaları yapan öğrencilerin gözdesi haline gelmiş durumda.

  Alternatif Yurtdışı Eğitim Kadıköy ofisimizde yurdışında dil eğitimi, yurtdışı sertifika programları, yaz okulları ve yurtdışında üniversite / Master konusunda uzman danışmanlık alabilirsiniz. Kadıköy Altıyol Meydanında Boğa heykelinin tam karşısında yer alan Kadıköy ofisimize 0216 345 2240-41 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

  KADIKÖY EKİBİMİZ

  Mehmet Erdede -Branch Manager

  1974 doğumlu Mehmet Erdede mühendislik ardından işletme eğitimi almıştır, Alternatif Kadıköy şubesinin yöneticisi olan Erdede, uluslararası firmalarda üst düzey yöneticilik yapmıştır ve dış ticaret konusundaki ticari faaliyetlerine ayrıca devam etmektedir. Erdede, özellikle bağımsız Amerikan ve Avrupa sinemasının çok yakın takipçisidir.

  Kerim Gönençer – Education Counselor

  1973 İstanbul doğumlu Kerim Gönençer, Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünü kazandıktan sonra Cambridge’de gittiği dil okulu ve aldığı sertifika sayesinde hazırlık sınıfını atladı ve eğitimini Rotterdam HES Uluslararası İşletme bölümünde tamamladı. Türkiye’deki ilk Formula 1’i gerçekleştiren pazarlama ekibinde VIP ve hospitality alanlarında çalıştı. Ardından hizmet sektöründe kendi kurduğu firmayla devam etti. Bir süre klasik & caz müziği organizatörlüğüyle de uğraşan Gönençer, çeşitli sektörlerdeki iş deneyimlerini 2014 Mayıs ayında Alternatif ailesiyle tanışarak eğitim/danışmanlık yönüne çevirmiştir. Gönençer’in hobileri arasında yakınçağ Avrupa tarihi, amatörce gitar çalmak ve bisiklete binmek yer almaktadır.

  Şeyma Erdede – Education Counselor

  1980 İstanbul doğumlu Şeyma Erdede İngiltere’de halkla ilişkiler eğitimi aldı ve uzun süre Brighton’da yaşadı .. Şeyma Erdede çeşitli sektörlerdeki iş deneyimlerini 2014 Mayıs ayında Alternatif ailesiyle tanışarak eğitim/danışmanlık yönüne çevirmiştir. Erdede ciddi bir edebiyat takipçisidir.
  Alternatif Yurtdışı Eğitim Kadıköy irtibat bilgileri:

  Alternatif Yurtdışı Eğitim KADIKÖY
  Osmanağa Mahallesi Mürverçiçeği Sokak No:19 Göksel Sitesi Daire:21-22
  Kadıköy – İSTANBUL
  Tel: 0216 345 22 40
  kadikoy@alternatifecs.com
  www.alternatifecs.com
  Find us on FB:  http://www.facebook.com/alternatifecs

  Follow our tweets: http://twitter.com/alternatifecs

  Alternatif Yurtdışı Eğitim Kadıköy Şubesi

  Yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetimizle tanışmak için Kadıköy şubemize bekliyoruz.
  Tarih: Kas 07, 2014

  Yorumlar (2)

  • Yurtdışında dil okulu ardından diploma programları ile alakalı olarak , Alternatif yurtdışı eğitim Kadıköy ofisini ziyaret ettim , bana çok çok yardımcı oldular , onların yönlendirmesi ile Avustralya’ya gitmeyi düşünüyorum , tüm arkadaşlara Alternatif Kadıköy ofisini ziyaret etmelerini tavsiye ederim

   Cevapla
  • Bende Alternatif’i önerebilirm. Bir sürü yurtdışı eğitim danışmanlık şirketine gittim. Alternatif kadıköy şubesinden Şeyma hanım bilgisi ve ilgisi gerçekten profesyonelce..

   Cevapla

  Yorum Yazınız

  Hey, bu yorumu yapman artık çok kolay. Bu Harika sadece gerekli alanları doldurup gönder hepsi bu kadar. Sadece yayınladıktan sonra bi göz atıcaz o kadar.

  Doldurulması zorunlu alan*

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.