Alternatif Yurt Dışı Eğitim Kredisi

Alternatif Yurtdışı Eğitim İşbirliği İle Eğitim Kredisi!
Yurtdışı Üniversite, Dil Okulları ve İşletme & MBA Programları
Tekstilbank ve Alternatif Yurtdışı Eğitim Danışmanlık İşbirliği ile Eğitim Kredisi;

Yurtdışı eğitim sektörünün öncü kuruluşlarından Alternatif Yurtdışı Eğitim ile Tekstilbank artık güçlerini birleştirdi. Artık yurtdışı eğitim konusunda karar vermek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Tekstilbank Eğitim Kredisi ile İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika, Almanya, Malta, Fransa, İspanya, Rusya ve daha pek çok ülkede üniversite, dil okulu, sertifika & diploma programları, yaz okulu ve work & travel programlarından birisi ile sizde kariyerinize yön verin.

Alternatif Yurtdışı Eğitim dünyanın en seçkin okullarında eğitim alınması imkanı sunmakta olup, bu okulların öğrencilere %30’lara varan indirimler yapmasını ve/veya eğitim programlarında bir kaç haftalık ücretsiz eğitim alınmasına olanak sağlamaktadır.

Tekstilbank, eğitim ücretlerinin tamamını kredilendirme imkanı sunmaktadır. İstediğiniz eğitim programına dahil olmak, eğitim ücretlerinin yanısıra harç, yemek, yurt, kitap masraflarınızı da Tekstilbank Eğitim Kredisi ile karşılayabilirsiniz.

Dilerseniz Eğitim Kredinizi ilk 3 ay ödemesiz, esnek veya balon ödemeli ödeme planları ile de kullanabilirsiniz.

Kefilsiz ve Özel Faiz Oranları ile Alternatif Yurtdışı Eğitim Programlarına Yönelik Eğitim Kredisi;
36 aya kadar %1.39 faiz oranı, standart 250 TL dosya masrafı
Veya 1-36 ay vade aralığında %1.45 faiz oranı ile dosya masrafsız eğitim kredisi

Örnek Yıllık Toplam Faiz Maliyeti Tablosu
Kredi Türü Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Alınacak Ücretler (TL)* Aylık Taksit Tutarı (TL) Net Faiz Oranı Aylık Maliyet Oranı** Yıllık Maliyet Oranı**
Eğitim-I 25.000 36 301 929 %1,39 %1,74 %20,90
* Bu tablo, belirtilen örnek vade ve örnek kredi tutarı için yıllık toplam faiz maliyetini göstermektedir. Alınacak Ücretler, tabloda belirtilen kredi tutarlarına göre vergiler dahil yaklaşık olarak hesaplanmış olup, dosya masrafı (BSMV dahil – 263 TL) ve sigorta bedeli (38 TL) toplamını ifade etmektedir. Sigorta bedeli, belirtilen kredi tutarı ve 40 yaş için yaklaşık olarak hesaplanmış 1 yıllık hayat sigortası tutarıdır.
** Aylık ve Yıllık Maliyet oranlarına tüm faiz, ücret, sigorta primleri ve vergiler dahildir.
Kredi Türü Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Alınacak Ücretler (TL)* Aylık Taksit Tutarı (TL) Net Faiz Oranı Aylık Maliyet Oranı** Yıllık Maliyet Oranı**
Eğitim-II 25.000 36 38 940 %1,45 %1,75 %20,99
* Bu tablo, belirtilen örnek vade ve örnek kredi tutarı için yıllık toplam faiz maliyetini göstermektedir. Alınacak Ücretler, tabloda belirtilen kredi tutarlarına göre vergiler dahil yaklaşık olarak hesaplanmış olup, dosya masrafı (BSMV dahil – 0 TL) ve sigorta bedeli (38 TL) toplamını ifade etmektedir. Sigorta bedeli, belirtilen kredi tutarı ve 40 yaş için yaklaşık olarak hesaplanmış 1 yıllık hayat sigortası tutarıdır.
** Aylık ve Yıllık Maliyet oranlarına tüm faiz, ücret, sigorta primleri ve vergiler dahildir.