Aberystwyth Üniversitesi’nin Online Okul & Program Tanıtım Gününe Davetlisiniz!

12 Mayıs (19:00-22:00 Türkiye Saati) ve 7 Temmuz (12:00-15:00/19:00-22:00 Türkiye Saati) Çevrimiçi Açık Günlerimize katılacak öğrencileri ve ailelerini neler bekliyor? :

• Aberystwyth Üniversitesi’nin Öğretim Kalitesi ve Öğrenci Memnuniyeti alanında İngiltere sıralamasında neden üst sıralarda yer aldığını öğrenin..

• Lisans veya lisansüstü düzeyde ilgilendiğiniz programlar hakkında öğretim görevlileri ile canlı sohbet edin

• Tüm uluslararası öğrencilerin katılımına açık olan ‘Uluslararası Konaklama Ödülümüz’ hakkında bilgi edinin (yıllık yaklaşık 4.000 £ bursa eşdeğer)

• Tesislerimizi Sanal Turumuzla deneyimleyin

• Mevcut uluslararası öğrencilerimizle konuşun

• Nasıl başvurulacağına dair sunumları izleyin; Konaklama; ücretler; burslar ve vizeler; öğrenci hayatı; Aberystwyth kasabası

• Uluslararası ofis ekibimizle doğrudan sohbet edin

• İngilizce Dil Gereksinimleri, Dönem Öncesi İngilizce kursları ve Uluslararası Hazırlık Sertifikamız hakkında bilgi edinin

Öğrenciler ve aileleri aşağıda belirtilen linke tıklayarak 12 Mayıs tarihinde düzenlenecek Aberystwyth Üniversitesi Online Okul & Program Tanıtım Gününe Günü’ne kayıt olabilirler. 7 Temmuz’da İngiltere Saatiyle 12:00-15:00 veya 19:00-22:00 arası Çevrimiçi Açık Gün’e katılmak isteyen öğrenciler de yine buradan kayıt olabilirler.

 

Yurtdışı eğitim programlarını kendiniz ayarlayabilirsiniz.!  Sertifika programı, dil okulları, master (yüksek lisans) programlarını ve Akademik programlarını, ülkesini, haftasını ve okulları kendiniz seçebilirsiniz. Öğrenci paneline ulaşmak için tıklayınız.

Alternatif Yurtdışı Eğitim ile size sunulan cazip fiyatlar ve ayrıcalıklı fırsatlar, yurtdışında dil eğitimi almayı keyifli hale getirir.

Eğitim , vize sürecini, okul bilgilerini ve aklınıza takılan tüm soruları, 0212 292 4326 numaralı telefonu arayarak danışmanlarımızdan ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.  Bizi Instagram Sayfamızdan takip etmeyi unutmayın! Tüm bilgileri @alternatifyurtdisiegitim sayfasından anlık olarak takip edebilirsiniz.

 

Share Your Thoughts

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer