• Alternatif Yurtdışı Eğitim İzmir ofisimize ulaşmak artık daha da kolay…

  Alternatif Yurtdışı Eğitim İzmir ofisimize ulaşmak artık daha da kolay…

   

  Uzun yıllardır İzmirli öğrencilerin yurtdışı eğitim danışmanlığı için tercihi olan Alternatif Yurtdışı Eğitim ofisimiz, artık İzmirlilerin buluşma noktası Sevinç Pastanesi üzerindeki yeni ofisinde hizmet vermeye başlamıştır..

  Yurtdışı eğitim danışmanlığı konusunda İzmir ve çevresinin en deneyimli ve bilgili ekibinden ücretsiz danışmanlık almak için ofisimizi ziyaret edebilir veya 0232 465 2024 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Yurtdışında dil eğitimi, yurtdışı sertifika ve diploma programları, yaz okulları, yurtdışında master veya yurtdışı üniveriste plnalarınız için Alternatif Yurtdışı Eğitim İzmir ofisimize mutlaka danışınız..

  Yurtdışı eğitim planlarınızda istekleriniz ve bütçeniz doğrultusunda en doğru programı bulmak ve başvuru-kayıt-vize-seyahat işlemlerinizi sizler için kolaylaştırmak hedefiyle kurulmuş ve bu anlayışla hareket eden ekibimiz başarılı ve mutlu öğrencileri ile gurur duymaktadır.

  ALTERNATİF YURTDIŞI EĞİTİM İZMİR EKİBİMİZ

  İpek Kardeş Özkan-Branch Manager / Education Counselor

  İpek Kardeş Özkan Marmara Üniversitesi İktisat mezunudur. Yurtdışı eğitim konusunda Türkiye’nin en bilgili ve deneyimli danışmanlarındandır. Yurtdışında alacağımız eğitimin sadece kariyerimizi değil hayata bakışımızı, duruşumuzu, geleceğimizi değiştirdiğine inanmakta ve yurtdışı eğitim danışmanlarının kişilerin hayatlarına önemli dokunuşlarda bulunduğunu düşünmektedir. Kanada’da aldığı uzun süreli dil eğitiminin ardından İstanbul ve İzmir’de yurtdışı eğitim danışmanlığı yapmış; edindiği deneyimlerle bir süre kendi ofisi Optimum’da çalışmış ve sonra kendisi ile aynı bakış açısına sahip olan Alternatif ailesine katılmıştır. Dil programlarının yanı sıra; sertifika & diploma, üniversite gibi akademik programlarla ilgili kendisinden bilgi alabilirsiniz.

  Barış Güneyli – Education Counselor

  Kocaeli Üniveristesi Deniz ve Liman İşletme bölümü mezunu mezunudur. Denizciliğin kendisinize uygun olmadığını anladıktan sonra İzmir’e yerleşti ve Brighton’da dil eğitimine giderken danışmanlık almış olduğu Alternatif Yurtdışı Eğitim’de çalışmaya başladı. Brighton’da geçirdiği dönem ve aile yanı konaklama tecrübesinin İngilizcesine ve hayata bakışına çok şey kattığını düşünüyor. Öğrencilerinin ‘bizden biri’ diye tanımladığı Barış kısa sürede İzmir bölgesinde en bilgili ve öğrencilere en çok yardımcı olan danışmanlardan biri olmuştur.

  Tarih: Kas 07, 2014

  Yorumlar (1)

   • mustafa
   • 6th Haziran 2016 at 15:11

   Merhaba ,
   Barış bey mail adresim.

   Cevapla

  Yorum Yazınız

  Hey, bu yorumu yapman artık çok kolay. Bu Harika sadece gerekli alanları doldurup gönder hepsi bu kadar. Sadece yayınladıktan sonra bi göz atıcaz o kadar.

  Doldurulması zorunlu alan*